Наші товари та послуги

Натуральний камінь в Одесі:

Продаж природного каменю: мармур, граніт, травертин, онікс.
“Серце мармуру” здійснює поставки в Одесу натурального каменю з країн Європи, Азії, Близького Сходу і Південної Америки. У каталозі компанії ви можете побачити великий асортимент каменю різних колірних відтінків.

Перейти до каталогу

home stone pic1 - Купити мармур в Одесі. Вироби з мармуру та граніту

Натуральний камінь
для дому та офісу
у “Серце мармуру”


“Серце мармуру” – це широкий асортимент натурального каменю, а саме: граніт, травертин, онікс і, звичайно ж, мармур. Одеса, і багато інших міст України вже мають приватні та громадські об’єкти, в яких присутнє кам’яне облицювання від “Серце мармуру”. До штату компанії входять професійні майстри з каменю, які виготовляють вироби будь-якого ступеня складності: каміни, стільниці, підвіконня, раковини та умивальники, барбекю і багато іншого. Просимо вас перейти на сторінку з каталогом наших виробів для більш детального ознайомлення.

Детальніше


Чому варто звернутися в Серце мармуру

Доступні ціни

Серце мармуру здійснює прямі оптові поставки натурального каменю в Україну: мармур, онікс, травертин, граніт. Одеса не єдине місто, куди наша компанія завозить натуральний камінь. З нашого одеського складу камінь транспортується в низку інших міст України – Київ, Львів, Харків. Ми напряму співпрацюємо з кар’єрами з Туреччини, Італії, Греції, Греції, Китаю та інших країн. Завдяки відсутності посередників у роботі ми можемо запропонувати найнижчі ціни на мармур в Одесі.

Сучасна матеріально-технічна база

Професійна обробка мармуру та іншого натурального каменю в Одесі: розпил каменю, шліфування, полірування мармуру та інших каменів, реставрація виробів. Серце мармуру має в своєму розпорядженні необхідне обладнання для всіх видів робіт з натуральним каменем і може виконувати повне обслуговування будь-яких виробів, що виготовляються, протягом усього терміну їхньої служби.

Понад 10 років на ринку

Виготовлення виробів з природного каменю в Одесі будь-якого ступеня складності. У розпорядженні компанії “Серце мармуру” сучасне технічне оснащення і штат професійних майстрів по каменю.

Серце мармуру має багаторічний досвід у виготовленні таких виробів:

Печі та каміни

Одеса – місто з мінливим прибережним кліматом. Багато старовинних будинків в історичній частині міста традиційно мають пічне опалення. Було б розумно цим скористатися і облаштувати у квартирі справжній дров’яний камін. Серце мармуру виготовляє камінні портали з мармуру, граніту, онікса, травертину. Ви можете вибрати один із дизайнів у нашому каталозі, або замовити камін з мармуру за індивідуальним ескізом. Один із різновидів камінів, які використовуються на відкритих просторах – це каміни барбекю. Вони призначені для приготування страв і часто використовуються у відкритих кафе і ресторанах. Така піч-барбекю стане відмінним і практичним рішенням для заміського будинку. Серце мармуру має значний досвід виготовлення даного типу камінів. Отже, якщо ви вирішили купити камін у місті Одеса, звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Майстри компанії Серце мармуру ідеально виконають будь-які ваші побажання щодо декоративного оформлення каміна.

Стільниці

Мармур і граніт надійно зарекомендували себе як міцні та довговічні матеріали. Цілком розумно, що багато хто бажає використовувати їх у виготовленні робочих поверхонь. Природна чистота каменю, його краса і міцність – все це підштовхує господарів до того, щоб на їхній кухні красувалися мармурові або гранітні стільниці. Одеса слідує глобальним тенденціям до застосування в побуті натуральних матеріалів, особливо на кухні. Серце мармуру порадує вас великим вибором граніту і мармуру для стільниць і зробить їх в будь-якому форматі і дизайні, який ви побажаєте.

Підвіконня

В Одесі виготовлення підвіконь з мармуру і граніту – дуже затребувана послуга. Фахівці Серце мармуру мають великий досвід у їх створенні найрізноманітніших форм і розмірів. Переваги підвіконь з натурального каменю очевидні: міцність, стійкість до вологи і перепадів температур, екологічність, відмінна декоративність. Через своє розташування і побутові умови підвіконня часто зазнають досить великих навантажень. Однак довгі роки служби здатні витримати тільки гранітні та мармурові підвіконня. Одеса та інші міста Одеської області вже користуються кам’яними підвіконнями нашого виробництва. На складі компанії завжди є приклади готових підвіконь, які ви зможете вивчити особисто і переконається в якості нашої роботи.

Мийки та раковини

Ці популярні вироби часто замовляють не тільки у квартири та будинки, а й у громадські місця. Раковини з онікса можна побачити в деяких елітних клубах і ресторанах Одеси та Києва. Такі вироби заявляють про високий статус і естетичний смак власника. Висока практичність мийок і раковин з натурального каменю відомі будь-якому архітектору і дизайнеру. Якщо ви бажаєте встановити на своїй кухні надійний виріб, який прослужить вам довгий час, радимо звернути увагу саме на гранітні мийки. Одеса, Київ, Львів і низка інших міст України вже використовують у своїх будинках кам’яні раковини і мийки виробництва Серце мармуру. Спробуйте і ви.

Виготовлення сходів

Одеса, як місто з багатою історією, знамените своїми монументальними пам’ятниками, виконаними з натурального каменю. Практично в кожному будинку в центральній частині міста використовуються гранітні та мармурові сходи. Одеса буквально усипана ними – багато мармурових і гранітних сходинок у будівлях і на вулицях збереглися ще з часів заснування міста. Всі ми щодня переконуємося, наскільки невибагливі в догляді і довговічні сходи з натурального каменю. Компанія Серце мармуру регулярно виготовляє сходи різних форм і розмірів для приватних і комерційних об’єктів. Замовник може вибрати камінь з наявного асортименту мармуру і граніту, описати всі побажання по дизайну до найдрібніших подробиць – всі вони будуть враховані при створенні ескізу майбутніх сходів. Для облицювання сходів будуть виготовлені плити в потрібному розмірі та дизайні. Окремо варто згадати про декорування всіх складових – перила, балясини, підсходинки, стовпи. В оздобленні будь-якого з елементів можлива ручна робота – для створення унікального і вражаючого дизайну.

Плитка з натурального каменю

Серед міст, де використовується наша мармурова плитка і гранітна плитка, Одеса не єдине місто в нашому списку. Це і Балта, селища Кароліно-Бугас, Затока, місто Ізмаїл і Білгород-Дністровський, багато котеджних містечок Одеської області, офісні об’єкти в містах Київ і Львів.

Приклади перерахованих вище та інших виробів завжди доступні до ознайомлення на нашому складі. Наші менеджери нададуть детальну консультацію з будь-яких питань!