Каміни та портали

Потрібна консультація щодо виготовлення каміна? Зв’яжіться з менеджером для отримання детальної інформації:

Купити камін у місті Одеса – чому варто вибрати «Серце мармуру»

Великий вибір камінів

Якщо ви шукайте де купити камін в Одесі, то у «Серце мармуру» вам готові запропонувати широкий асортимент під будь-який дизайн та бюджет. Наша компанія має в своєму розпорядженні штат співробітників для влаштування всіх необхідних комунікацій, встановлення топки та облицювання порталу. Майстри створюють на високому рівні каміни будь-якої складності. “Серце мармуру” – це найрізноманітніші каміни в Одесі. Каталог компанії містить кілька десятків моделей камінів. А також ви можете замовити індивідуальний дизайн з будь-якими побажаннями щодо облицювання.

Професіоналізм

За довгі роки роботи компанія «Серце мармуру» зібрала штат професійних співробітників з великим досвідом роботи з виготовлення та облицювання камінів. Менеджери-консультанти компанії мають чудові знання про асортимент та технології виробництва камінів, тому ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію.

Можливість створення каміна за Вашим дизайном

Крім практичної користі камінів, вони мають також і естетичні властивості. Декоративні каміни в місті Одеса – послуга досить популярна і наша компанія зробить все, щоб ви залишилися задоволені замовленням. Окрім стандартних моделей, доступних у каталозі камінів, “Серце мармуру” займається розробкою індивідуальних проектів. За бажанням замовника розробляє 3D модель каміна, в якій враховуються всі нюанси майбутнього виробу. Потім разом з менеджерами компанії клієнт вибирає натуральний камінь на нашому складі. Далі майстри виготовляють портал для каміна та всі супутні декоративні деталі.

Якісний сервіс

Магазин камінів в місті Одеса від компанії «Серце мармуру» – це професійні менеджери та відмінний асортимент. Вам допоможуть підібрати топку виходячи з характеристик приміщення, проведуть необхідні виміри для прокладання комунікацій та створення порталу для каміна, зроблять усі необхідні розрахунки, проконсультують щодо термінів виготовлення та доставки готового виробу. «Серце мармуру» виготовляє та доставляє каміни та печі містом Одеса, а також у населені пункти Одеської області. Наші спеціалісти також працюють і в інших регіонах України. Для уточнення деталей, зв’яжіться з нашим менеджером для консультації.

Надійність

У виготовленні камінів використовується якісний камінь. Камінний портал при належному використанні здатний простояти не втрачаючи свого первісного вигляду протягом багатьох десятків років. «Серце мармуру» надає послуги з обслуговування камінів протягом усього терміну їх експлуатації. Співробітники компанії можуть виконувати чищення топки, і в разі потреби – полірування та реставрацію порталу.

Доступні ціни на каміни в Одесі

“Серце мармуру” самостійно імпортує натуральний камінь на власні склади в Одесі. Штат співробітників укомплектований усіма необхідними фахівцями. Нам не потрібно звертатися до сторонніх фахівців, що вкрай рідко для місцевих одеських фірм. Тому нам вдається пропонувати найдемократичніші тарифи на каміни в Одесі. Ціни на портали для камінів можуть змінюватись від досить бюджетних до елітних, що дозволяє одеситам навіть із середнім статком вибирати у свої будинки справжні каміни на дровах. Одеса – місто, де більшу частину року досить вітряно, а будинки вкрай погано утеплені, що особливо відчувається у зимові місяці. Тому перспектива придбати в будинок або квартиру камін з мармуру – це гідна альтернатива дорогому опаленню.

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення каміни в Одесі. Персонал компанії має багаторічний досвід виготовлення камінів різних моделей. З міст, де вже встановлені наші каміни, Одеса далеко не єдине. Це ще й Львів, Південний, Дніпро, Ізмаїл, Житомир, Харків, Київ. А також наші майстри виконують замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити камін із натурального каменю в Одесі

Фахівці компанії виконують проектування унікального дизайну камінів за вашими уподобаннями. При невеликому бюджеті можна підібрати камін із каталогу вже реалізованих зразків. У такому разі ви значно заощаджуєте на його створенні. Замовник доступний вибір натурального каменю з усього асортименту, доступного на складі. Якщо ви знайшли в інтернеті модель природного каменю, який хотіли б застосувати у виготовленні каміна «Серце мармуру», привезе його в будь-якому обсязі. Співробітники компанії здійснюють виготовлення камінів у терміни, заздалегідь узгоджені із замовником.

Ціни на каміни в Одесі

Ціни на каміни з натурального каменю (мармур, граніт, онікс, травертин) утворюються з наступних факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг з виготовлення моделі. Витрати на останній пункт залежать від обсягів каміна та декоративного оформлення.

Менеджери компанії намагатимуться запропонувати вам всілякі модифікації камінів під будь-який бюджет, від найдешевших до ексклюзивних. Ми завжди намагаємося щоб навіть за найекономнішого бюджету камін виглядав шикарно. У момент виробництва камінь для каміна покривається спеціальними складами, щоб запобігти появі подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і вибір натурального каменю в Одесі, що регулярно розширюється. До роботи з виробництва виробів не залучаються посередники, що гарантує мінімальну вартість робіт.

Де купити камін в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення каміни з мармуру, граніту, травертину, оніксу, пісковика.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити камін у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення каміна у Одесі?

Ціна каміна формується з таких даних:
→ Дизайн каміна.
→ Розміри каміна.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: +38 (098) 215-31-54.