Стіни та фасади з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» пропонує послуги з облицювання стін та фасадів натуральним каменем в Одесі. Персонал фірми має солідний досвід з обробки стін та фасадів різних варіацій та розмірів. З населених пунктів, у яких використовуються стіни з мармуру та граніту, Одеса хоч і основний, але не єдиний. Це також Київ, Львів, Дніпро, Харків, Південний, Ізмаїл, Житомир. А також наші фахівці готові виїхати на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити облицювання стіни або фасаду натуральним каменем.

У комплекс послуг включено розробку оригінального дизайну стін на основі ваших побажань. Можливий вибір дизайну стіни серед вже реалізованих моделей. Наші співробітники допоможуть доглянути самий підходящий камінь (мармур, граніт), з якого згодом буде проводитись облицювання. Якщо ви розраховуєте використовувати в обробці стін певний вид каменю, ми завеземо його на замовлення. Облицювання стін каменем здійснюється нашими спеціалістами відповідно до узгоджених термінів.

Ціни на облицювання стін мармуром та гранітом

Вартість такого роду послуг формується з двох факторів: ціни на натуральний камінь та витрат на виробництво та монтаж. Наскільки суттєвою буде сума за послуги з обробки стін залежить від складності конкретного замовлення (обсяги замовлення, декоративне оформлення тощо). Усі умови, що впливають на вартість послуг, попередньо обговорюються із замовником.

Співробітники компанії підбирають для вас різні дизайнерські модифікації стін під ваш бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Серед наших першочергових завдань – надати мармурової або гранітної стіни незрівнянного вигляду навіть за найменшого бюджету. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших косметичних вад, у процесі виготовлення поверхня каменю покривається спеціальним складом.

У структуру компанії включено приватну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. До роботи з облицювання стін та фасадів не залучаються посередники, чим гарантується низька вартість робіт.

mramornaya stena 2 1024x763 1 - Стіни та фасади з натурального каменю