Фонтани з натурального каменю

Салон натурального каменю “Серце мармуру” пропонує на замовлення фонтани з натурального каменю в Одесі. Майстри фірми мають великий досвід зі створення фонтанів всіляких варіацій і розмірів. Із населених пунктів, де вже використовуються наші кам’яні фонтани, Одеса аж ніяк не єдина. Це також інші міста на Одещині. А також менеджери «Серце мармуру» виїжджають на об’єкти до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити фонтан із натурального каменю

Фахівці фірми здійснюють розробку унікального дизайну фонтанів на основі ваших побажань. Можна здійснити підбір зовнішнього вигляду фонтанів із каталогу створених проектів. Наші співробітники допоможуть підібрати найбільш оптимальний сляб з природного каменю, з якого надалі буде виготовлено виріб. Якщо модель каменю обрана клієнтом в інтернеті, то наша фірма привезе його в потрібній кількості. Виготовлення фонтанів з каменю здійснюється нашими спеціалістами відповідно до заздалегідь узгоджених термінів.

Ціни на фонтани з мармуру та граніту

Ціни на кам’яні фонтани утворюються з таких факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг з виготовлення моделі. Витрати на останній пункт залежать від масштабів моделі та декоративної складової.

Залежно від обумовленого бюджету, співробітники компанії пропонують всі доступні варіанти кам’яних фонтанів. Ми завжди намагаємося щоб навіть за найбюджетніших грошових витрат фонтан з натурального каменю виглядав чудово. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних дефектів у процесі виробництва поверхня фонтану просочується захисним складом.

Компанія «Серце мармуру» має власну виробничу лінію і асортимент натурального каменю в Одесі, що постійно поповнюється. До роботи з виготовлення виробів не залучаються треті особи, що забезпечує мінімальну вартість робіт.