Гранітні фонтани

granitnyy fontan e1616919667256 - Гранітні фонтани

Салон натурального каменю «Серце мармуру» створює на замовлення фонтани із граніту в Одесі. Майстри фірми мають солідний досвід зі створення фонтанів усіляких моделей. Із населених пунктів, у яких використовуються наші гранітні фонтани, Одеса далеко не єдина. Це ще й інші міста на Одещині. А також наші майстри виїжджають на виміри до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити фонтан із граніту

«Серце мармуру» здійснює створення оригінального дизайну фонтанів за вашими уподобаннями. Є також вибір дизайну фонтанів серед готових моделей. Клієнту доступний вибір граніту із широкого асортименту, що є на складі. Якщо модель каменю підібрана клієнтом заздалегідь, наші логісти завезуть його на замовлення. Співробітники компанії виконують виготовлення гранітних фонтанів у терміни, заздалегідь обумовлені із замовником.

Ціни на фонтани із граніту

Вартість гранітного фонтану залежить від двох складових: ціни на обраний граніт та вартість виготовлення. Витрати на створення фонтану залежать від розмірів виробу та декоративного оформлення.

З огляду на наявний бюджет співробітники компанії пропонують усі можливі проекти гранітних фонтанів. Одне з наших першочергових завдань – надати фонтану з граніту незрівнянний вигляд навіть за найменшого бюджету. При виготовленні граніт для фонтану покривається спеціальними просоченнями, щоб забезпечити його міцність і зберегти зовнішній вигляд.

У структуру компанії входять приватна виробнича лінія та склад натурального каменю в Одесі. До роботи з виробництва фонтанів не залучаються посередники, що забезпечує найнижчу із можливих вартість виробництва.