Мармурові перила

mramornyye perila - Мармурові перила

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення перила із мармуру в Одесі. Майстри компанії мають солідний досвід з виготовлення даних виробів всіляких варіантів і масштабів. З населених пунктів, де вже встановлені наші мармурові поручні, Одеса аж ніяк не єдина. Це також Південний, Ізмаїл, Київ, Дніпро, Харків, Житомир, Львів. А також наші майстри виконують замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити поручні з мармуру

Перила створюються за оригінальним дизайном, згідно з побажаннями клієнта. Є також підбір дизайну поручнів у каталозі створених моделей. Наші співробітники допоможуть доглянути найвідповідніший сляб із природного каменю, з якого потім виготовляються перила. Якщо модель мармуру підібрана клієнтом в інтернеті, ми завеземо його у потрібній кількості. Виготовлення мармурових поручнів виконується нашими фахівцями згідно заздалегідь обумовленим термінам.

Ціни на поручні з мармуру

Вартість мармурових поручнів залежить від двох складових: ціни на натуральний камінь та витрат на виробництво. Витрати на останній пункт залежать від розмірів виробу та декоративної складової.

Менеджери компанії будуть раді запропонувати вам будь-які можливі модифікації поручнів з мармуру під ваш бюджет, від найдешевших до люксових. Ми завжди намагаємося щоб навіть за найбюджетніших грошових витрат перила з мармуру виглядали чудово. У момент виготовлення камінь для перил обробляється спеціальними розчинами для забезпечення його міцності та збереження первісного вигляду.

У структуру компанії входять власна виробнича лінія та склад мармуру в Одесі. До роботи з виготовлення виробів не залучаються посередники, ніж гарантується мінімальна вартість виробництва.

Де купити перила з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення перила з мармуру та граніту будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити поручні з каменю в «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Поруччя будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення перил із каменю в Одесі?

Ціна перил із каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн перил.
→ Розміри поручнів.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.