Мозаїка з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення мозаїку із натурального каменю в Одесі. Майстри компанії мають великий досвід у виробництві даних виробів у різних варіантах і розмірах. З міст, де вже встановлено нашу гранітну та мармурову мозаїку, Одеса зовсім не єдине. Це також Харків, Ізмаїл, Львів, Київ, Дніпро, Житомир, Південний. А також менеджери «Серце мармуру» здійснюють виміри та доставку в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити мозаїку з натурального каменю

Мозаїка виробляється за унікальним дизайном, згідно з перевагами замовника. Є також вибір дизайну мозаїки у каталозі готових варіантів. Вам забезпечується вибір натурального каменю із широкого асортименту, доступного на складі. Якщо ви побачили в інтернеті різновид натурального каменю, який хотіли б задіяти у виготовленні мозаїки, ми доставимо його у будь-якій кількості. Співробітники компанії здійснюють виготовлення кам’яної мозаїки у терміни, раніше обумовлені клієнтом.

Ціни на мозаїку з мармуру та граніту

Вартість кам’яної мозаїки визначається двома факторами: вартістю обраного каменю та вартістю виготовлення. Витрати на створення мозаїки залежать від обсягів моделі та декоративного оформлення.

Залежно від заявленого бюджету, менеджери «Серце мармуру» збирають всі доступні варіанти мозаїки. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найменшого бюджету мозаїка з каменю виглядала незрівнянно. Для захисту натурального каменю від тріщин та інших косметичних вад, у процесі виготовлення поверхня мозаїки покривається захисним складом.

Компанія «Серце мармуру» володіє власною виробничою лінією і асортиментом натурального каменю в Одесі, що постійно розширюється. Компанія не вдається до послуг посередників і самостійно реалізує всі послуги з продажу каменю та виготовлення мозаїки, через що вдається досягти максимально доступних цін.

Де купити мозаїку з натурального каменю в Одесі?

У компанії «Серце мармуру» продається мозаїка з натурального каменю з авторським дизайном та будь-якої складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити мозаїку з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Мозаїка будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість мозаїки із натурального каменю в Одесі?

Ціна кам’яної мозаїки формується з наступних даних:
→ Дизайн мозаїки.
→ Розміри мозаїки.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.