Сходи з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення сходи з натурального каменю в Одесі. Майстри компанії мають значний досвід з виробництва даних виробів різних варіацій і масштабів. З міст, де вже використовуються наші сходи з мармуру та граніту, Одеса далеко не єдине. Це також низка інших населених пунктів та котеджних містечок Одеської області. А також наші фахівці виїжджають на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити сходи з натурального каменю

Фахівці фірми здійснюють розробку оригінального дизайну сходів, ґрунтуючись на побажаннях клієнта. Ви можете вибрати дизайн сходів із реалізованих зразків. Наші менеджери допоможуть вибрати найвдаліший сляб з натурального каменю, з якого виготовляється виріб. Якщо модель каменю підібрана клієнтом у мережі інтернет, ми доставимо його на замовлення. Виготовлення гранітних та мармурових сходів наші співробітники виконують у раніше узгоджені терміни.

Ціни на сходи з мармуру та граніту

Вартість сходів, облицьованих натуральним каменем, визначається двома факторами: вартістю природного каменю та вартістю виготовлення. Витрати на останній пункт залежать від розмірів сходів та декоративної складової.

Виходячи з заявленого бюджету, співробітники «Серце мармуру» підбирають усі доступні моделі сходів. Ми дбаємо про те, щоб навіть за найнижчих грошових витрат кам’яні сходи виглядали шикарно. Для захисту натурального каменю від тріщин та інших дрібних пошкоджень, у процесі виробництва поверхня сходів покривається захисним складом.

У структуру компанії включено власну виробничу лінію та склад природного каменю в Одесі. Компанія не користується послугами посередників і самостійно виконує весь спектр послуг із продажу натурального каменю та виробництва сходів, внаслідок чого вдається досягти максимально доступних цін.

Де замовити сходи з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення сходи з натурального каменю будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити сходи з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – більше 10 років.
✅ Сходи будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.< br> Робота в узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення сходів з каменю в Одесі?

Ціна кам’яних сходів формується з таких даних:
→ Дизайн сходів.
→ Розміри сходів.
→ Вартість обраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.