Плитка з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення плитку із натурального каменю в Одесі. Компанія має значний досвід створення даних виробів різноманітних моделей. З міст, де вже встановлена наша плитка з мармуру та граніту, Одеса далеко не єдине. Це також Ізмаїл, Київ, Житомир, Харків, Південний, Дніпро, Львів. А також співробітники «Серце мармуру» виїжджають на об’єкти до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити плитку з натурального каменю

«Серце мармуру» здійснює розробку індивідуального дизайну плитки на основі переваг замовника. За незначного бюджету рекомендуємо вибрати плитку з каталогу вже реалізованих зразків. У цьому випадку ви значно заощаджуєте на її створенні. На складі компанії можна знайти найбільш вдалий камінь, з якого надалі виготовлятиметься виріб. Якщо вам хотілося б використовувати для виробництва плитки конкретний вид каменю, “Серце мармуру” завезе його у будь-якому обсязі. Виготовлення мармурової та гранітної плитки наші співробітники здійснюють у попередньо узгоджені терміни.

Ціни на плитку з натурального каменю

Ціни на кам’яну плитку формуються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг зі створення моделі. Витрати на останнє залежать від масштабів плитки та декоративного оформлення.

Співробітники компанії готові запропонувати вам різні модифікації плитки із природного каменю під ваш бюджет, від найпростіших до елітних. Серед наших найголовніших завдань – надати плитці стильного вигляду навіть за мінімального бюджету. При виготовленні камінь для плитки просочується спеціальними просоченнями, щоб забезпечити його міцність і зберегти зовнішній вигляд.

У структуру компанії включено власну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. До процесу виробництва плитки не залучаються інші майстри, що гарантує низьку вартість виготовлення.