Гранітна плитка

2011 03 25 16.41.58 e1616919344880 - Гранітна плитка

Салон натурального каменю “Серце мармуру” пропонує на замовлення гранітну плитку в Одесі. Майстри фірми мають багаторічний досвід у виготовленні даних виробів у різних дизайнах та розмірах. З міст, у яких встановлена наша плитка з граніту, Одеса зовсім не єдине. Це також Житомир, Київ, Харків, Ізмаїл, Львів, Південний, Дніпро. А також співробітники «Серце мармуру» готові виїхати на виміри до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Гранітна плитка в Одесі

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення гранітну плитку для вулиць (тротуари, тераси, фасади) та внутрішнього облицювання. У нас представлена плитка з граніту різних розмірів: 30х30, 60х30, 60х60, 120х60, 240х600 см та інші. Можливе виготовлення плитки будь-яких розмірів під ваші потреби.

Багатолітній досвід виготовлення гранітної плитки та прямі постачання граніту дозволяють компанії Серце мармуру гарантувати високу якість та доступну вартість готових виробів. Серце мармуру готове реалізувати будь-які обсяги гранітної плитки – від кількох квадратних метрів до великих партій.

Купити гранітну плитку в Одесі можна самовивозом із нашого складу або з доставкою на ваш об’єкт. Доставка замовлення можлива у будь-який регіон України.

Гранітна плитка – це міцний та довговічний матеріал з натурального каменю, який широко застосовується у будівництві, облицювання стін та фасадів будівель, а також у ландшафтному дизайні.

Якщо вимірювати економічність граніту за співвідношенням показників “ціна + довговічність”, цей матеріал є дуже вигідним. Не зважаючи на свою високу вартість, гранітна плитка служить таку кількість часу, як жоден інший матеріал. Фактично ви створюєте вічне покриття, без необхідності його ремонтувати або замінювати.

Плитка з граніту має високу стійкість до зношування і витримує будь-які навантаження. Вона не піддається впливу вологи та температур, не змінює своїх декоративних якостей з часом, і гарантує розкішний зовнішній вигляд будь-якої поверхні.

Обробка гранітної плитки

Залежно від призначення спеціалісти «Серце мармуру» застосовують різні методи обробки поверхні граніту. Якщо плитка буде використовуватися в облицювання стін та підлог у приміщеннях, то її поверхні надаватимуть глянсовий блиск. Гранітна плитка для тротуару зазвичай має шорстку поверхню. Найчастіше гранітна плитка полірується, що дозволяє значно збільшити її термін служби.

Як замовити гранітну плитку

Нами здійснюється розробка унікального дизайну гранітної плитки за вашим бажанням. Є також вибір зовнішнього вигляду плитки в каталозі реалізованих проектів. Замовнику забезпечується вибір натурального каменю із широкого асортименту, що є на складі. Якщо ви знайшли в інтернеті різновид граніту, що хотіли б використовувати для створення плитки, ми завеземо його в будь-якому обсязі. Виготовлення плитки з натурального граніту здійснюється нашими співробітниками відповідно до заздалегідь обумовлених термінів.

Ціни на плитку із граніту

Ціни на гранітну плитку складаються з таких факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг зі створення зразка. Величина витрат на останній пункт залежить від обсягів моделі та декоративного оформлення.

Залежно від заявленого бюджету, менеджери компанії збирають усі доступні моделі гранітної плитки. Ми прагнемо до того, щоб навіть за найбюджетніших грошових витрат плитка з граніту виглядала стильно. У момент виробництва натуральний граніт для плитки обробляється захисним розчином, щоб забезпечити його міцність і зберегти зовнішній вигляд.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і склад натурального каменю, що регулярно поповнюється, в Одесі. До роботи з виготовлення плитки не залучаються сторонні майстри, що забезпечує найнижчу із можливих вартість виготовлення.