Бордюри з натурального каменю

bordyury - Бордюри з натурального каменю

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення бордюри з натурального каменю в Одесі. Майстри фірми мають великий досвід у виробництві даних виробів у різних варіантах і масштабах. Із населених пунктів, у яких використовуються наші мармурові та гранітні бордюри, Одеса далеко не єдина. Це ще й Житомир, Південний, Харків, Дніпро, Київ, Ізмаїл, Львів. А також наші майстри готові виїхати на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити бордюри з каменю

Фахівці компанії виконують проектування індивідуального дизайну бордюрів за вашими уподобаннями. Доступний вибір дизайну бордюрів із готових варіантів. Наші менеджери допоможуть вибрати найкращий кам’яний сляб, з якого потім створюється виріб. Якщо вам хотілося б використовувати для виготовлення бордюру певний вид натурального каменю, наша компанія привезе його на замовлення. Виготовлення кам’яних бордюрів здійснюється нашими майстрами відповідно до раніше узгоджених термінів.

Ціни на бордюри з натурального каменю

Ціни на кам’яні бордюри утворюються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг зі створення моделі. Величина витрат за останній пункт залежить від розмірів бордюрів та інших елементів. Виходячи із заявленого бюджету, співробітники компанії збирають всі доступні варіанти кам’яних бордюрів. Серед наших першочергових завдань – надати бордюрам незрівнянного вигляду навіть за найменшого бюджету. У момент виготовлення камінь для бордюру покривається захисними просоченнями, щоб захистити від подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» володіє власною виробничою лінією і асортиментом натурального каменю в Одесі, що постійно розширюється. «Серце мармуру» не користується послугами посередників і самостійно здійснює весь спектр послуг з продажу каменю та виробництва бордюрів, завдяки чому вдається зберегти найдоступніші ціни.