Мийки зі штучного та натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення миття з натурального та штучного каменю в Одесі. Персонал салону має великий досвід створення мийок всіляких варіацій і розмірів. З міст, де вже використовуються наші мармурові та гранітні мийки, Одеса аж ніяк не єдине. Це ще Ізмаїл, Дніпро, Київ, Харків, Житомир, Львів, Південний. А також наші майстри виконують замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити мийку з натурального каменю

Фахівці компанії здійснюють розробку індивідуального дизайну мийок, ґрунтуючись на перевагах клієнта. Можливий вибір дизайну мийок у каталозі створених проектів. Замовнику забезпечується вибір натурального каменю із широкого асортименту, доступного на складі. Якщо модель каменю вибрано вами в інтернеті, «Серце мармуру» завезе його на замовлення. Фахівці компанії здійснюють виготовлення кам’яних мийок у терміни, попередньо узгоджені з клієнтом.

Ціни на миття з мармуру та граніту

Вартість кам’яного миття формується з двох факторів: вартості природного каменю та вартості робіт. Витрати на останнє залежать від розмірів моделі та декоративного оформлення.

Співробітники компанії охоче підберуть для вас всілякі модифікації мийок з каменю під наявний бюджет, від недорогих до люксових. Серед наших основних завдань – надати мийці стильного вигляду навіть за найнижчого бюджету. У процесі створення камінь для миття обробляється захисним розчином, щоб забезпечити його міцність і зберегти зовнішній вигляд.

У структуру компанії включено приватну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. Компанія не користується послугами посередників та самостійно здійснює всі послуги з продажу каменю та виробництва мийок, внаслідок чого вдається досягти максимально доступних цін.

Мийки зі штучного каменю

Якщо ви бажаєте купити мийку зі штучного каменю в Одесі, в «Серце мармуру» можна вибрати потрібний матеріал із широкого асортименту та створити оригінальний дизайн майбутнього миття. Весь комплекс робіт здійснюватиметься на нашому складі, завдяки чому ви заплатите за виріб найвигіднішу ціну.

Де купити мийку в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення мийки зі штучного та натурального каменю.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити мийку у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального та штучного каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування

Вартість виготовлення мийки в Одесі?

Ціна миття формується з наступних даних:
→ Дизайн виробу.
→ Розміри миття.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.