Накладки на камін

на камин 1024x768 - Накладки на камін
nakladka dlya kamina 768x1024 - Накладки на камін

Салон натурального каменю «Сердце мрамора» створює на замовлення накладки для каміна в Одесі. Персонал фірми має великий досвід у виробництві мраморних і гранітних накладок в різних дизайнах і масштабах. З міст, в яких встановлені наші накладки на камінь, Одеса далеко не єдиний. Це також Житомир, Ізмаїл, Дніпро, Львів, Південний, Київ, Харків. А також наші спеціалісти здійснюють заміри та доставку в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити накладку на камінь

Накладки виготовляються за індивідуальним дизайном, відповідно до побажань клієнта. Є також підбір дизайну накладок в каталозі створених зразків. Ми допоможемо знайти самий вдалий шар натурального каменю, з якого в подальшому виготовляється накладка. Якщо ви відшукали в інтернеті вид натурального каменю, який хотів би застосувати у виготовленні накладок «Сердце мрамора», доставити його в будь-якій кількості. Виготовлення накладок на камінь наші співробітники здійснюють у раніше погоджені терміни.

Цені на мраморні та гранітні накладки для каміна

Вартість кожної вкладки формується з двох компонентів: вартості вибраного каменю та вартості виробництва. Розходи на останній точці залежать від об’ємів накладки та інших елементів.  В залежності від наявного бюджету співробітники «Сердце мрамора» пропонують усі доступні варіанти вкладок.

У числі основних наших завдань – придати вкладці для каміна чудовий вид навіть при найменше бюджеті. Для захисту натурального каменю від п’яти, і прочих косметичних виробів, в процесі виготовлення поверхня накладки покривається захисним розчином.

В структуру компанії включена власна виробнича лінія і склад натурального каменю в Одесі. До процесу виготовлення виробів не приваблюють посередники, що забезпечують економічну вартість виготовлення.