Стільниці з натурального та штучного каменю

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення стільниці з натурального та штучного каменю в Одесі. Фахівці салону мають солідний досвід створення даних виробів різних моделей. З міст, у яких використовуються наші кам’яні стільниці, Одеса зовсім не єдине. Це також Житомир, Дніпро, Львів, Київ, Південний, Ізмаїл, Харків. А також наші майстри готові виїхати на об’єкти до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стільницю з мармуру та граніту

Фахівці фірми виконують проектування індивідуального дизайну стільниць за вашими уподобаннями. Доступний підбір зовнішнього вигляду стільниць з готових проектів. На нашому складі ви можете знайти найкращий натуральний камінь, з якого потім буде виготовлена стільниця. Якщо модель каменю обрана клієнтом заздалегідь, наша компанія доставить його у будь-якій кількості. Виготовлення кам’яних стільниць наші фахівці здійснюють у заздалегідь узгоджені терміни.

Ціни на стільниці з каменю

Вартість каменної стільниці визначається двома факторами: вартістю обраного матеріалу (мармур, граніт, онікс, травертин, штучний камінь) та вартістю робіт. Витрати на останнє залежать від масштабів моделі та декоративного оформлення.

Залежно від бюджету менеджери «Серце мармуру» пропонують всі доступні проекти кам’яних стільниць. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найнижчих грошових витрат стільниця з каменю виглядала чудово. При виготовленні камінь для стільниці просочується спеціальним розчином для захисту від тріщин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власні виробничі потужності та асортимент натурального та штучного каменю в Одесі, що регулярно розширюється. До процесу виробництва стільниць не залучаються посередники, що забезпечує найнижчу із можливих вартість виготовлення.

Де купити стільницю з натурального та штучного каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення стільниці з каменю з авторським дизайном та будь-якої складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити стільницю з каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального та штучного каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення кам'яної стільниці в Одесі?

Ціна стільниці з каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн стільниці.
→ Розміри стільниці.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: +38 (098) 215-31-54.