Стільниці з оніксу

stoleshnitsa iz oniksa - Стільниці з оніксу

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення стільниці з оніксу в Одесі. Персонал салону має значний досвід виготовлення даних виробів всіляких варіацій і розмірів. З міст, у яких встановлені наші стільниці з оніксу, Одеса хоч і головне, але не єдине. Це також Дніпро, Ізмаїл, Львів, Житомир, Південний, Київ, Харків. А також менеджери «Серце мармуру» здійснюють виміри та доставку в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стільницю з оніксу

«Серце мармуру» виконує проектування оригінального дизайну стільниць на основі переваг замовника. Доступний підбір дизайну стільниць серед створених моделей. Ми допоможемо підшукати найкращий сляб оніксу, з якого потім виготовляється стільниця. Якщо ви знайшли в інтернеті вид оніксу, який хотіли б використовувати у виготовленні стільниці наші логісти завезуть його в будь-якій кількості. Виготовлення стільниць з оніксу виконується нашими майстрами відповідно до заздалегідь обумовлених термінів.

Ціни на стільниці з оніксу

Вартість стільниці з натурального оніксу залежить від двох складових: ціни на обраний онікс та витрат на виробництво. Величина витрат на виготовлення виробу залежить від обсягів моделі та декоративної складової.

Співробітники фірми підбирають для вас різні варіанти стільниць з оніксу під наявний бюджет, від найпростіших до люксових. Ми дбаємо про те, щоб навіть за найменших фінансових витрат така стільниця виглядала шикарно. У момент виготовлення камінь для стільниці просочується спеціальним складом, щоб запобігти появі подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом натурального каменю в Одесі, що регулярно поповнюється. До роботи з виготовлення стільниць не залучаються посередники, що гарантує економічну вартість робіт.

Де купити стільницю з оніксу в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення стільниці з оніксу будь-яких форм та розмірів.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити стільницю з оніксу у «Серце мармуру», Одеса?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального оніксу.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення стільниці з онікса в Одесі?

Ціна стільниці з оніксу формується з наступних даних:
→ Дизайн стільниці.
→ Розміри стільниці.
→ Вартість обраного оніксу.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть менеджеру для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.