Ванни з натурального каменю

vanna karolino bugaz - Ванни з натурального каменю
vanna - Ванни з натурального каменю
vanna 2 - Ванни з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення мармурові ванни в Одесі. Співробітники салону мають багаторічний досвід створення ванн з натурального каменю різноманітних варіантів і масштабів. З міст, де вже встановлені наші ванни з мармуру, Одеса хоч і основне, але не єдине. Це також низка інших населених пунктів та котеджних містечок Одеської області. Також фахівці «Серце мармуру» обробляють замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити ванну з натурального каменю

Ванни з мармуру виготовляються за оригінальним дизайном, згідно з перевагами замовника. При обмеженому бюджеті радимо вибрати ванну з каталогу стандартних зразків. У цьому випадку ви значно заощаджуєте на її виготовленні. Замовник доступний вибір каменю з усього асортименту, що є на складі. Якщо ви побачили в інтернеті вид природного каменю, який хотіли б застосувати у виготовленні ванни, наші логісти привезуть його в потрібній кількості. Фахівці «Серце мармуру» виконують виготовлення мармурових ванн у терміни, заздалегідь обумовлені клієнтом.

Ціни на ванни з мармуру

Вартість мармурової стільниці ванни визначається двома факторами: ціни на обраний мармур та вартість виготовлення. Наскільки суттєвою буде вартість послуг з виготовлення ванни залежить від умов конкретного замовлення (розміри ванни, дизайн, тощо). Усі умови, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються із замовником.

Менеджери компанії готові запропонувати вам всілякі варіанти ванн з мармуру під будь-який бюджет, від найдешевших до люксових. Ми прагнемо до того, щоб навіть за найменшого бюджету мармурова ванна виглядала чудово. Для захисту натурального каменю від плям та інших косметичних вад під час виготовлення поверхня ванни покривається спеціальним розчином.

У структуру компанії включено приватну виробничу лінію та склад мармуру в Одесі. До процесу виробництва виробів не залучаються інші компанії, що забезпечує низьку вартість робіт.

Де купити ванну з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення ванни з натурального каменю (мармур, онікс, граніт) будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити ванну з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Ванни будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення ванної в Одесі?

Ціна ванни з каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн ванни.
→ Розміри ванни.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.