Підлоги. Облицювання підлог каменем

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення облицювання підлог натуральним каменем в Одесі. Персонал фірми має солідний досвід з облицювання підлог різних варіацій та розмірів. З населених пунктів, у яких встановлені наші мармурові та гранітні підлоги, Одеса хоч і основна, але не єдина. Це також Київ, Львів, Дніпро, Харків, Південний, Ізмаїл, Житомир. А також наші фахівці готові виїхати на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити підлогу з натурального каменю

У комплекс послуг включено розробку оригінального дизайну підлог на основі ваших побажань. Можливий підбір дизайну підлог серед створених моделей. Наші співробітники допоможуть доглянути найкращий натуральний камінь, з якого згодом буде виготовлена підлога. Якщо ви розраховуєте використовувати в облицювання підлоги певний вид каменю, ми завеземо його на замовлення. Виготовлення кам’яної підлоги здійснюється нашими спеціалістами відповідно до раніше узгоджених термінів.

Ціни на підлогу з натурального каменю в Одесі

Вартість облицювання підлоги натуральним каменем формується з двох факторів: ціни на натуральний камінь та витрат на виробництво. Наскільки суттєвою буде сума за послуги з облицювання підлоги залежить від складності конкретного замовлення (метраж підлоги, декоративне оформлення тощо). Усі умови, що впливають на вартість послуг, попередньо обговорюються із замовником.

Співробітники компанії підбирають для вас різні модифікації та дизайни підлог під ваш бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Серед наших першочергових завдань – надати кам’яній підлозі незрівнянний вигляд навіть за найменшого бюджету. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших косметичних вад, у процесі виготовлення поверхня підлоги покривається спеціальним складом.

У структуру компанії включено приватну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. До роботи з виробництва підлог не залучаються посередники, що гарантує низька вартість виготовлення.

Де замовити підлогу натуральним каменем в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення підлогу з натурального каменю будь-якого дизайну та розмірів.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити облицювання підлоги з натурального каменю в «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість підлоги натуральним каменем в Одесі?

Ціна підлоги з натурального каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн підлоги.
→ Розміри покриття для підлоги.
→ Вартість вибраного натурального каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Дзвоніть менеджеру для складання розрахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54