Гранітні підлоги

poli 7 - Гранітні підлоги
poli 2 - Гранітні підлоги

Салон натурального каменю «Серце мармуру» пропонує на замовлення підлогу з граніту в Одесі. Фахівці фірми мають великий досвід виробництва даних виробів всіляких моделей. З міст, у яких використовуються наші гранітні підлоги, Одеса аж ніяк не єдине. Це ще й Дніпро, Львів, Харків, Південний, Ізмаїл, Київ, Житомир. А також наші співробітники готові виїхати для вимірів до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити підлогу з граніту

Фахівці компанії виконують створення унікального дизайну підлоги за вашими уподобаннями. За невеликого бюджету можна вибрати підлогу з каталогу стандартних зразків. В даному випадку ви суттєво заощаджуєте на його створенні. На нашому складі можна доглянути найбільш вдалий кам’яний сляб, з якого потім буде здійснено облицювання підлоги. Якщо вам хотілося б використовувати для облицювання підлоги заздалегідь підібраний вид каменю, наші логісти привезуть його на замовлення. Облицювання підлог натуральним гранітом здійснюється нашими спеціалістами у попередньо узгоджені терміни.

Ціни на гранітні підлоги

Вартість облицювання підлоги гранітом складається з двох факторів: ціни на обраний камінь та витрат на виготовлення. Наскільки великою буде сума за послуги з облицювання підлоги залежить від умов кожного проекту (розміри підлоги, декоративна складова тощо). Усі деталі, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються із замовником.

Співробітники компанії охоче підберуть для вас усі варіанти підлог з граніту під наявний бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Ми прагнемо до того, щоб навіть за найбюджетніших грошових витрат гранітна підлога виглядала шикарно. У процесі виробництва камінь для підлоги обробляється спеціальним складом для забезпечення його довговічності та збереження первісного вигляду.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом граніту в Одесі, що регулярно розширюється. Компанія не користується послугами посередників і самостійно реалізує всі послуги з продажу граніту та облицювання підлоги, завдяки чому виходить досягти максимально низьких цін.