Вироби із натурального каменю

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення вироби з натурального каменю в Одесі. Майстри фірми мають солідний досвід зі створення виробів з природного каменю (мармур, граніт, онікс, травертин) всіляких варіантів і масштабів. Із населених пунктів, де вже використовуються наші вироби із натурального каменю, Одеса зовсім не єдиний. Це також інші міста на Одещині. А також наші співробітники готові виїхати на виміри до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити виріб з натурального каменю

Нами виконується розробка оригінального дизайну виробу за вашим бажанням. Ви можете вибрати дизайн виробу у каталозі створених варіантів. Замовнику надається вибір натурального каменю зі всього асортименту, який є на складі. Якщо вам хотілося б використовувати для виготовлення виробу конкретний вид каменю, наші логісти завезуть його в будь-якому обсязі. Фахівці «Серце мармуру» виконують виготовлення виробів із природного каменю у терміни, попередньо обумовлені клієнтом.

Ціни на кам’яні вироби

Ціни на кам’яні вироби формуються з таких факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг з виготовлення моделі. Величина витрат на останнє залежить від масштабів виробу та декоративної складової. Залежно від заявленого бюджету, менеджери «Серце мармуру» збирають усі можливі проекти конкретного виробу.

Ми налаштовані на те, щоб навіть за найекономнішого бюджету обраний виріб виглядав шикарно. Для захисту натурального каменю від тріщин та інших косметичних дефектів у процесі виготовлення поверхня готового виробу просочується захисним розчином.

У структуру компанії входять власна виробнича лінія та склад натурального каменю в Одесі. До процесу виробництва виробів не залучаються сторонні майстри, що забезпечує мінімальну вартість виготовлення.

Наша продукція та послуги