Мармурові каміни

kamin serdtse mramora 4 - Мармурові каміни
kamin serdtse mramora 3 - Мармурові каміни
kamin serdtse mramora 2 - Мармурові каміни

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення каміни з мармуру в Одесі. Персонал фірми має багаторічний досвід у створенні камінів у різних варіантах та масштабах. З міст, у яких встановлені наші мармурові каміни, Одеса аж ніяк не єдине. Це ще й Ізмаїл, Харків, Львів, Південний, Київ, Житомир, Дніпро. А також фахівці «Серце мармуру» виїжджають для вимірів до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

 

Як замовити камін із мармуру

Нами здійснюється проектування унікального дизайну каміна, ґрунтуючись на перевагах замовника. Можна зробити вибір дизайну каміна серед готових варіантів. Вам забезпечується вибір натурального каменю зі всього асортименту, який є на складі. Якщо модель каменю підібрана вами в Інтернеті, наші логісти привезуть його в потрібній кількості. Співробітники «Серце мармуру» здійснюють виготовлення мармурових камінів у терміни, попередньо узгоджені з клієнтом.

Ціни на каміни з мармуру

Ціни на мармурові каміни складаються з двох факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг з виготовлення зразка. Наскільки великою буде сума за послуги з виготовлення каміна залежить від умов конкретного проекту (розміри каміна, дизайн тощо). Усі умови, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються із замовником.

Співробітники фірми готові запропонувати вам будь-які можливі модифікації камінів з мармуру під будь-який бюджет, від економічних до ексклюзивних. Ми завжди намагаємося щоб навіть за мінімального бюджету камін з мармуру виглядав чудово. Для захисту натурального каменю від тріщин та інших дрібних дефектів, у процесі виробництва поверхня каміна просочується захисним складом.

У структуру компанії включено власну виробничу лінію та склад мармуру в Одесі. До роботи з виготовлення камінів не залучаються посередники, що забезпечує мінімальну вартість виготовлення.

Де купити мармуровий камін в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення каміни з мармуру в оригінальному дизайні та будь-якій складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити мармуровий камін у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурового каміна в Одесі?

Ціна каміна з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн каміна.
→ Розміри каміна.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть менеджеру для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.