Послуги з догляду за натуральним каменем

Компанія «Серце мармуру» надає послуги з догляду за виробами із натурального каменю. До спектра послуг входять:

  1. Чистка натурального каменю;
  2. Поліровка;
  3. Захист натурального каменю. Віски, лаки, просочення;
  4. Реставрація виробів із натурального каменю.

Чистка виробів з натурального каменю в Одесі.

З плином часу, а також через неправильну експлуатацію, виріб з натурального каменю може покриватися плямами, що важко виводяться. Найчастіше такі проблеми схильні підлоги і кухонні стільниці. Фахівці «Серце мармуру» проведуть усі необхідні процедури видалення плям з поверхні каменю. Якщо плями видалити не вдасться (це з’ясовується в процесі первинного огляду виробу), власнику буде запропоновано послуги з полірування виробу.

Полірування виробів з натурального каменю.

Спеціальні воски дозволяють вручну заполірувати невеликі вади та подряпини. Якщо цього недостатньо, то проводиться повне полірування каменю. Ця послуга дозволяє повністю відновити вигляд виробу на момент його виготовлення. Спеціальним інструментом співробітник компанії знімає тонкий шар у всій поверхні каменю. Тим самим видаляються всі плями та інші вади, які виникли під час експлуатації виробу. Потім поверхня каменю покривається спеціальними захисними засобами.

Захист натурального каменю. Лаки та просочення.

Щоб уникнути будь-яких проблем із виробом із натурального каменю, необхідно попередньо покрити його спеціальними захисними лаками. Вони створюють тонку прозору плівку на поверхні виробу, що дозволяє захистити його від плям, подряпин та інших неприємностей. Краще це робити в момент виготовлення виробу, щоб уникнути необхідності надалі чистити чи реставрувати його.

Реставрація виробів з натурального каменю.

Завдяки багаторічному досвіду з виготовлення виробів з мармуру, граніту, оніксу, травертину, співробітники компанії «Серце мармуру» мають великий багаж знань з часткової або повної реставрації будь-яких виробів. Наші фахівці готові виїхати на об’єкт для оцінки пошкоджень та рекомендацій щодо відновлення виробу. Дізнатися більше про послугу реставрації виробів.

uxod za kamnem - Послуги з догляду за натуральним каменем