Столи з натурального каменю

Салон натурального каменю “Серце мармуру” пропонує на замовлення столи з каменю в Одесі. Співробітники салону мають великий досвід виготовлення даних виробів у різних варіаціях і масштабах. З міст, де вже використовуються наші кам’яні столи, Одеса не єдине. Це ще й Житомир, Харків, Дніпро, Львів, Південний, Київ, Ізмаїл. А також наші майстри виконують замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стіл із мармуру або граніту

Фахівці фірми виконують проектування оригінального дизайну столів за вашим бажанням. Можна здійснити вибір дизайну столів серед готових проектів. На нашому складі можна підібрати найбільш зручний кам’яний сляб, з якого потім створюється стіл. Якщо ви побачили в інтернеті вид натурального каменю, який хотіли б використовувати для створення столу, «Серце мармуру» доставить його в будь-якому обсязі. Майстри компанії здійснюють виготовлення кам’яного столу у терміни, раніше обумовлені клієнтом.

Ціни на стільниці з натурального каменю

Вартість столу з граніту або мармуру залежить від двох складових: вартості матеріалу та вартості робіт. Витрати створення столу залежить від розмірів вироби та інших елементів.

Залежно від заявленого бюджету, співробітники компанії підбирають усі можливі проекти кам’яних столів. Ми дбаємо про те, щоб навіть при мінімальному бюджеті стіл з каменю виглядав стильно. Для захисту каменю від плям та інших дрібних вад під час виробництва поверхня столу покривається спеціальним складом.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом натурального каменю в Одесі, що постійно розширюється. До процесу виготовлення виробів не залучаються посередники, що забезпечує мінімальну вартість робіт.

Де купити стіл з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення столи з мармуру та граніту.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити стіл із натурального каменю в «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Кам’яні столи будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення столу з каменю в Одесі?

Ціна столу формується з наступних даних:
→ Дизайн столу.
→ Розміри столу.
→ Вартість вибраного столу.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.