Столи з оніксу

P2023038 - Столи з оніксу

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення столи з оніксу в Одесі. Персонал фірми має багаторічний досвід виготовлення столів всіляких варіацій і розмірів. З міст, де вже використовуються наші столи з оніксу, Одеса зовсім не єдине. Це ще й Харків, Дніпро, Житомир, Південний, Ізмаїл, Львів, Київ. Також співробітники «Серце мармуру» обробляють замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стіл з оніксу

Нами здійснюється проектування індивідуального дизайну столів, ґрунтуючись на побажаннях клієнта. При обмеженому бюджеті рекомендуємо підібрати стіл із каталогу готових зразків. В даному випадку ви значно заощаджуєте на його ціні. Наші співробітники допоможуть оглянути найбільш прийнятний онікс, з якого потім виготовляється стіл. Якщо вам хотілося б задіяти для виробництва столу вигляд оніксу, що заздалегідь сподобався, «Серце мармуру» доставить його в потрібному обсязі. Виготовлення столів з оніксу здійснюється нашими співробітниками відповідно до раніше узгоджених термінів.

Ціни на столи з оніксу

Ціни на столи формуються з двох факторів: це вартість конкретного виду оніксу та вартість послуг зі створення зразка. Витрати на останній пункт залежать від розмірів моделі та декоративного оформлення.

Менеджери компанії підбирають для вас всілякі модифікації столів з оніксу під будь-який бюджет, від найекономічніших до ексклюзивних. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найнижчих грошових витрат стіл з природного оніксу виглядав стильно. Для захисту оніксу від плям та інших косметичних вад під час виготовлення поверхня столу просочується захисним складом.

Компанія «Серце мармуру» має власні виробничі потужності і вибір оніксу, що постійно поповнюється, в Одесі. «Серце мармуру» не звертається до послуг посередників і самостійно реалізує всі послуги з продажу оніксу та виробництва столів, завдяки чому вдається досягти максимально доступних цін.