Щаблі з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення сходи з натурального каменю в Одесі. Майстри фірми мають значний досвід з виготовлення даних виробів різних варіацій та масштабів. Із населених пунктів, у яких використовуються наші кам’яні сходи, Одеса зовсім не єдина. Це ще й Київ, Харків, Львів, Південний, Житомир, Ізмаїл, Дніпро. А також фахівці «Серце мармуру» виїжджають на виміри до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити сходи з натурального каменю

Сходи виготовляються за оригінальним дизайном, згідно з побажаннями клієнта. Ви можете вибрати дизайн сходів із каталогу реалізованих проектів. У нас можна знайти найкращий природний камінь, з якого в майбутньому буде виготовлено виріб. Якщо ви плануєте використовувати у виробництві сходів заздалегідь вибраний вид натурального каменю, наша фірма завезе його у будь-якій кількості. Співробітники «Серце мармуру» здійснюють виготовлення кам’яних сходів у терміни, раніше узгоджені із замовником.

Ціни на сходи з мармуру та граніту

Ціни на кам’яні щаблі формуються з двох факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг зі створення зразка. Величина витрат на останній пункт залежить від обсягу виробу та декоративного оформлення.

Співробітники фірми підбирають для вас різні модифікації сходів із каменю під ваш бюджет, від найдешевших до ексклюзивних. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за найменших фінансових витрат кам’яні сходи виглядали шикарно. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних пошкоджень, у процесі виробництва поверхня сходів покривається захисним розчином.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом натурального каменю в Одесі, що регулярно розширюється. «Серце мармуру» не вдається до послуг посередників і самостійно здійснює всі послуги з продажу каміння та виробництва сходів, внаслідок чого вдається досягти максимально низьких цін.

Де купити сходи з мармуру та граніту в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення сходи з натурального каменю будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити сходи з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Щаблі будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення кам'яних сходів в Одесі?

Ціна сходів із каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн сходів.
→ Розміри сходів.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.