Мармурові сходинки

11s 576x1024 - Мармурові сходинки
13s 768x1024 - Мармурові сходинки
18 s 576x1024 - Мармурові сходинки

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення сходи з мармуру в Одесі. Фахівці салону мають солідний досвід у виготовленні сходів у різних дизайнах та розмірах. З міст, у яких використовуються наші мармурові сходи, Одеса далеко не єдине. Це також низка інших населених пунктів та селищ Одеської області. А також наші співробітники виїжджають для вимірів до інших міст України.

+ 38 (098) 215-31- 54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Мармурові сходи в Одесі

Сходи з мармуру дуже затребувані при облицюванні сходів в офісах та приватних просторах. У «Серце мармуру» ви можете замовити мармурові сходи з безлічі різновидів натурального мармуру. Наша компанія виробляє сходи з цілих слебів, що сприятливо відбивається на зовнішньому вигляді та експлуатаційних якостях фінальних виробів.

Сходи у приватному будинку є нагальною потребою. А там де цінують розкіш – ще й чудовою декоративною прикрасою. Адже використання натурального мармуру в облицювання сходів надає оригінального вигляду і багатства всьому навколишньому простору. Ексклюзивний дизайн та доступна вартість роботи – головні переваги нашої компанії. Мармурові сходи – це надійно, зручно, естетично.

Якщо ви вирішили замовити мармурові сходи в Одесі, звертайтесь до компанії «Серце мармуру». Наші менеджери готові проконсультувати щодо наявності мармуру, питань дизайну ступенів та вартості.

Переваги сходів із натурального мармуру

Мармур можна назвати ідеальним матеріалом для виготовлення сходів. Він надзвичайно міцний і довговічний, стійкий до стирання, і в залежності від методу обробки каменю може набувати додаткових експлуатаційних особливостей. Ступені з мармуру мають багато значних переваг. До таких можна віднести:

  • Надійність. Мармур – дуже міцний матеріал, майже не схильний до впливу часу. Будь-які конструкції з мармуру зберігають свої експлуатаційні властивості протягом сотень років;
  • Невибагливість. Мармурові сходи не потребують особливо ретельного догляду. Щоб підтримувати їх у чистоті досить просто періодично проводити їх вологе прибирання;
  • Естетичність. Мармурові сходи – це безперечно вражаючий архітектурний елемент. Такий об’єкт у приватному будинку безперечно підкреслить ексклюзивність приміщення та високий статус його власника;
  • Універсальність. Щаблі з мармуру можна застосовувати на сходах будь-яких розмірів та в будь-якому місці розташування. Мармур вдало використовується як у класичному дизайні, так і добре адаптується до сучасних стилів.

Чому варто купити мармурові сходи в Серці мармуру?

Не потрібно розглядати сходи у будинку як банальний спосіб пересування між поверхами. Сходи повинні бути предметом естетичної насолоди, красивим елементом будинку. Весь комплекс робіт з розробки дизайну мармурових сходів та їх монтажу виготовляють наші спеціалісти. З моменту замовлення ви отримуєте повний спектр послуг за найвигіднішою ціною в Одесі. Переваги замовлення сходів із мармуру в компанії «Серце мармуру» наступні:

  • Власні матеріали. Наша компанія самостійно поставляється природний камінь з кар’єрів Європи та Азії;
  • Власна виробнича лінія. Всі процеси обробки каменю та виготовлення виробів проводяться в нашому цеху;
  • Розробка дизайну. Ви можете замовити створення оригінального проекту щаблів;
  • Монтаж мармурових сходів силами наших майстрів.

Як замовити сходи з мармуру

Ступені виробляються за унікальним дизайном, згідно з побажаннями замовника. При незначному бюджеті рекомендуємо підібрати сходи з каталогу стандартних зразків. В даному випадку ви значно заощаджуєте на їх вартості. У нас можна знайти найоптимальніший кам’яний сляб, з якого потім буде виготовлено вироби. Якщо ви розраховуєте задіяти для виготовлення мармурових сходів заздалегідь вибраний вид каменю, “Серце мармуру” завезе його в потрібному обсязі. Виготовлення мармурових сходів здійснюється нашими співробітниками відповідно до попередньо узгоджених термінів.

Ціни на сходи з мармуру

Вартість виготовлення мармурових сходів залежить від ексклюзивності каменю. Дешевше обійдеться мармур в кольорах і відтінках, що найбільш зустрічаються. Якщо ви бажаєте купити ексклюзивні мармурові сходи, то в такому разі можна розраховувати на оригінальні кольори та фактуру каменю. Ціна на мармурові щаблі формується також і від способу обробки каменю, складностей облицювання, типу кромки та інших факторів.

Співробітники компанії намагатимуться запропонувати вам будь-які можливі модифікації сходів з мармуру під будь-який бюджет, від найекономічніших до елітних. Одне з наших найголовніших завдань – надати сходам з мармуру чудовий вигляд навіть за мінімального бюджету. Для захисту натурального каменю від тріщин та інших косметичних вад під час виготовлення поверхня сходів покривається спеціальним розчином.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і асортимент натурального каменю в Одесі, що регулярно поповнюється. Компанія не користується послугами посередників і самостійно реалізує весь спектр послуг з продажу натурального каменю та виготовлення щаблів, через що вдається зберегти найнижчі ціни.

Де купити мармурові сходи в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення сходи з мармуру будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити сходи з мармуру у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Щаблі будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурових сходинок в Одесі?

Ціна сходів з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн сходів.
→ Розміри сходів.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть мені менеджер для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.