Раковини з натурального каменю

Салон натурального каменю “Серце мармуру” створює на замовлення раковини з натурального каменю в Одесі. Персонал фірми має великий досвід у виробництві раковин у різних дизайнах та масштабах. Із міст, у яких встановлені наші кам’яні раковини, Одеса далеко не єдине. Це також Житомир, Ізмаїл, Дніпро, Львів, Південний, Київ, Харків. А також наші фахівці здійснюють виміри та доставку в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити раковину з натурального каменю

Роковини виготовляються за індивідуальним дизайном відповідно до побажань клієнта. Є також вибір дизайну раковин в каталозі створених зразків. Ми допоможемо знайти найвдаліший сляб натурального каменю, з якого надалі виготовляється раковина. Якщо ви знайшли в інтернеті вид натурального каменю, який хотіли б застосувати у виготовленні раковини, «Серце мармуру» доставить його в будь-якій кількості. Виготовлення раковин із натурального каменю наші співробітники здійснюють у раніше обумовлені терміни.

Ціни на раковини з натурального каменю

Вартість кам’яної раковини утворюється з двох складових: вартості обраного каменю та вартості виробництва. Витрати на останній пункт залежать від обсягів раковини та інших елементів.

Залежно від бюджету співробітники «Серце мармуру» пропонують всі доступні варіанти кам’яних раковин. Серед наших основних завдань – надати раковині з каменю чудовий вигляд навіть за найменшого бюджету. Для захисту натурального каменю від плям та інших косметичних вад, у процесі виготовлення поверхня раковини покривається захисним розчином.

У структуру компанії включено власну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. До процесу виготовлення виробів не залучаються посередники, що забезпечує економічну вартість виготовлення.

Де купити раковину з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення раковини з натурального каменю з авторським дизайном та будь-якої складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити раковину з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Раковини будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення кам'яної раковини в Одесі?

Ціна раковини з каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн раковини.
→ Розміри раковини.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.