Гранітні раковини

granitnaya rakovina - Гранітні раковини

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення раковини із граніту в Одесі. Компанія має великий досвід виготовлення раковин різних варіантів і масштабів. З міст, де вже використовуються наші гранітні раковини, Одеса хоч і головне, але не єдине. Це також Ізмаїл, Південний, Житомир, Львів, Харків, Дніпро, Київ. А також наші фахівці готові виїхати для вимірів до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити раковину з граніту

Роковини виготовляються за унікальним дизайном, згідно з вподобаннь клієнта. Ви можете вибрати дизайн раковин у каталозі створених моделей. Наші менеджери допоможуть доглянути найприйнятніший граніт, з якого у майбутньому створюється стільниця. Якщо ви маєте намір задіяти у виготовленні раковини конкретний вид граніту, наша компанія завезе його в потрібному обсязі. Фахівці «Серце мармуру» виконують виготовлення гранітних раковин у терміни, попередньо узгоджені з клієнтом.

Ціни на раковини з граніту

Ціни на гранітні раковини утворюються з таких факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг зі створення моделі. Величина витрат на останнє залежить від масштабів стільниці та декоративної складової.

Залежно від бюджету співробітники компанії збирають всі доступні варіанти гранітних раковин. Ми дбаємо про те, щоб навіть за найменших фінансових витрат раковина з граніту виглядала шикарно. У момент виготовлення граніт для раковини покривається захисним розчином для забезпечення його довговічності та збереження первозданного вигляду.

Компанія «Серце мармуру» має власну виробничу лінію і асортимент натурального каменю в Одесі, що постійно поповнюється. До процесу виготовлення раковин не залучаються треті особи, що забезпечує низьку вартість виготовлення.