Курни з натурального каменю

vannie4 - Курни з натурального каменю
vannie3 - Курни з натурального каменю
kurna mramor mugla opt - Курни з натурального каменю
kurna mramor 3 - Курни з натурального каменю
kurna mramor 2 768x1024 - Курни з натурального каменю
kurna mramor 768x1024 - Курни з натурального каменю

Салон натурального каменю «Серце мармуру» пропонує на замовлення курни з мармуру та граніту в Одесі. Майстри фірми мають солідний досвід з виготовлення кам’яних курнів різноманітних варіантів та розмірів. З міст, де вже встановлені наші курни, Одеса аж ніяк не єдине. Це також Житомир, Південний, Дніпро, Ізмаїл, Харків, Львів, Київ. А також менеджери «Серце мармуру» виїжджають на виміри до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити курну з натурального каменю

Курни виготовляються за оригінальним дизайном, згідно з перевагами клієнта. Ви можете вибрати зовнішній вигляд курни з-поміж створених моделей. Клієнту надається вибір натурального каменю з усього асортименту, який є на складі. Якщо вам хотілося б використовувати для виготовлення курни конкретний вид каменю, наші логісти привезуть його у будь-якій кількості. Виготовлення кам’яних курнів наші співробітники виконують у заздалегідь обумовлені терміни.

Ціни на курни з мармуру та граніту

Вартість кам’яних курнів визначається двома факторами: ціни на вибраний камінь та витрат на виготовлення. Витрати на останнє залежать від розмірів моделі та декоративної складової.

Менеджери компанії підбирають для вас всілякі варіанти курн під будь-який бюджет, від найдешевших до елітних. Серед наших першочергових завдань – надати курні шикарного вигляду навіть за найнижчого бюджету. У процесі створення камінь для курни просочується спеціальними складами, щоб запобігти появі тріщин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і асортимент природного каменю в Одесі, що постійно розширюється. До роботи з виготовлення курен не залучаються треті особи, що гарантує мінімальну вартість виробництва.