Плитка Laminam в Одесі

Великий керамограніт для вашого інтер’єру

Крупноформатний керамограніт Laminam – це новий формат облицювальних матеріалів, створених зі сполук натурального кварцу, природної поліефірної смоли та кольорових пігментів. У цих плитах частка кварцу становить приблизно 90% (і більше). За своїми властивостями та технічними характеристиками плитка Laminam має багато спільного з керамогранітом, але перевершує його за цілим рядом параметрів.

Якщо вас зацікавила керамогранітна плитка Laminam, купити в Одесі її можна в компанії Серце мармуру:

+38 (098) 215-31- 54
+38 (063) 542-45-74
+38 (050) 959-73-80
+38 (067) 445-95-17

З огляду на високу міцність та властивості основних компонентів, виробникам вдається створювати ультратонкі кварцові плити (по суті – тонкий керамограніт) завтовшки від 3мм. Кварцова плитка вдало застосовується як облицювальний матеріал для підлоги, стін, та стільниць (читати докладніше – кварцові стільниці).

laminam calce antracite 2 - Плитка Laminam в Одесі

Переваги кварцової плитки

 • Екологічна чистота (вони створюються повністю з природних матеріалів);
 • Висока міцність та твердість (на них не залишаються подряпини на відміну від натурального каменю);
 • Гнучкість (у процесі виготовлення кварцовим плитам можна надати потрібну форму, що особливо важливо у випадку зі стільницями та раковинами);
 • Багатство відтінків (виробники випускають тисячі різновидів ультратонкого керамограніту в різних колірних варіаціях).

Кварцова плитка для підлоги

Кварцова плитка на підлогу вибирається за рахунок вдалого поєднання двох факторів – високої міцності та тонкощі. Цей матеріал не забирає надто багато простору на підлозі, що дозволяє проводити під його поверхнею різні комунікації, не турбуючись за їхню цілісність.

Крім того, підлогова кварцова плитка зазвичай має великі розміри, що дозволяє проводити облицювання підлоги в найкоротші терміни і без особливих складнощів. Для майстрів залишається важливим базова підготовка основи – важливо не допустити нерівностей.

laminam Naturali Invisible White 2 - Плитка Laminam в Одесі

Кварцова плитка Ламінам в Одесі

laminam logo - Плитка Laminam в Одесі

Тонкий керамограніт laminam – це інноваційне рішення в галузі кварцових плит, з дуже широкими декоративними та технічними можливостями щодо оформлення інтер’єрів. Керамікограніт, що виробляється компанією Laminam, повністю екологічний і не виділяє шкідливих речовин. Виготовляють його з тих же компонентів, що й класичну кварцову плитку (кварц, глина, колірні пігменти).

Унікальність плит Laminam полягає у самій технології виробництва. Добре перемішаний склад піддається пресуванню під надзвичайно високим тиском (8 тис. тонн на 1м2), а далі його обпалюють у спеціальних печах за температури 1220 градусів.

Отримана таким чином плитка дуже тонка (товщина не більше 3 мм.) і обрізається з високою точністю. Плитка Ламінам має міцну і легкоочисну поверхню. Вона стійка до критичних перепадів температур, вогню, впливу вологи та спеки, не боїться руйнівної дії плісняви та грибка, не змінює колір з часом.

Керамограніт Laminam виробляють в Італії концерном Grupo System. Цей концерн займається передовими розробками в галузі будівельно-облицювальних матеріалів. Grupo System регулярно розробляє концепції та інновації у виробництві з метою пошуку нових можливостей для декорування поверхонь.

laminam milan - Плитка Laminam в Одесі

Переваги плитки Laminam

 • Ультратонкий матеріал – всього 3мм!
 • Гнучкість матеріалу. Можливість укладати на закруглені поверхні з радіусом від 5 метрів;
 • Легкість в обробці. Плитка Laminam може оброблятися звичайним склорізом та абразивною губкою;
 • Великі формати плит. Крупноформатний керамограніт Laminam може досягати розмірів 100х300 см., що дозволяє суттєво знижувати час облицювання;
 • Легко свердлиться. Можна не бояться порушити цілісність плити;
 • Менше швів – краще цілісність;
 • Чудово підходить для облицювання фасадів. Завдяки гнучкості, міцності та стійкості до атмосферного впливу, тонкий керамограніт Laminam є чудовим матеріалом для облицювання фасадів;
 • Може бути вторинним покриттям. Плитку Laminam можна укладати на облицювальні матеріали;
 • Всі переваги керамограніту і навіть більше. Плитка Ламінам має всі переваги керамограніту – міцність, зносостійкість, вологостійкість. Також можливе виготовлення модифікацій з армованою сіткою зі склотканини – для підвищеної міцності.

Купити в Одесі плитку Ламінам

Якщо вас зацікавила плитка laminam, купити її можна в компанії Серце мармуру. Ціна на плитку Laminam залежить від необхідних розмірів та кількості. Зв’яжіться з нашим менеджером для отримання всіх деталей щодо наявності плит Laminam та їх вартості.

Компанія Серце мармуру професійно, якісно та вчасно виготовить із кварцового каменю: стільниці для кухні та ванної кімнати, барні стійки, мийки та раковини, підвіконня, каміни, сходи для сходів та інші елементи інтер’єру.

+38 (098) 215-31-54
+38 (067) 445-95- 17

laminam noir desir5 - Плитка Laminam в Одесі