Кварцові стільниці

de Paris Apartments 3 1024x768 - Кварцові стільниці
de Paris Apartments 4 1024x768 - Кварцові стільниці
de Paris Apartments 9 1024x768 - Кварцові стільниці
de Paris Apartments 5 1024x768 - Кварцові стільниці

Кварц входить до числа найтвердіших натуральних каменів. Цей напівпрозорий мінерал використовується не тільки в біжутерії, але й для виготовлення різноманітних корисних виробів, у тому числі і стільниць. Кварцові стільниці часто встановлюються у ванній кімнаті, кухні, барних стійках.

Коли ми вимовляємо «кварцові стільниці», найчастіше маються на увазі стільниці з кварцового агломерату. Це матеріал, що складається на 95% з кварцової крихти, щільно спресованої та склеєної природними поліефірними смолами. Компанія Серце мармуру виготовляє кварцові стільниці в місті Одеса на сучасному спеціалізованому обладнанні, що дозволяє створити дуже міцний та функціональний виріб, і при цьому зберігати природну структуру та красу кварцу.

Кварцові стільниці в Одесі – особливості, переваги, ціни

Стільниці з кварцу мають свої характерні відмінності, якщо порівнювати з аналогічними виробами з інших різновидів каменю. Стільниці з природного каменю, незважаючи на унікальну красу та довговічність, мають низку недоліків. У зв’язку з цим фахівці займалися пошуком такого матеріалу, який зберігав би всі переваги природного каміння, і при цьому нівелював властиві їм недоліки. В результаті було створено кварцовий агломерат.

Переваги кварцових стільниць:

  • Велика стійкість до механічних навантажень і пошкоджень – тріщин, сколів, вм’ятин, та ін. у кілька разів (порівняно з гранітом);
  • Несприйнятливість до хімічних забруднювачів – кварцові стільниці не бояться плям та інших забруднень, що знижують естетичний вигляд виробу. Кварц має практично нульову пористість, завдяки чому він не вбирає різні рідини, небезпечні появою плям. Крім того в кварцовому агломераті немає речовин, які псувалися б від впливу миючих засобів. Тому побутова хімія не має негативного ефекту на поверхню кварцової стільниці;
  • Не вимоглива та не витратна у догляді. Висока міцність кварцової стільниці, і її несприйнятливість до плям мінімізують час і витрати на догляд за нею. Вам немає необхідності купувати спеціальні захисні просочення або засоби для догляду за природним каменем. Швидше за все вам не доведеться залучати фахівців до переполірування стільниці. Вона здатна зберігати свій зовнішній вигляд як у ванній, так і кухні.

Кварцові стільниці для кухні та для ванної кімнати в Одесі

Стільниця на кухні регулярно піддається агресивному механічному та хімічному впливу. У силу вищевикладених якостей кварцового агломерату, кварцові стільниці для кухні – це найкращий вибір. Не дивлячись на агресивне середовище стільниця з кварцу на кухні зберігає свій унікальний зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть. На її поверхні вкрай складно залишити подряпини, плями або потертості. Цим пояснюється той факт, що більшість наших клієнтів в Одесі та інших містах замовляють кварцові стільниці саме для кухні.

Але використовувати кварц як стільницю для ванної кімнати – це також безумовно вдала ідея. Цей натуральний камінь має практично нульову пористість, тому не вбирає вологу, запобігає появі грибка і цвілі. Ще одна важлива властивість стільниць з кварцу у ванній кімнаті полягає в тому, що на їх поверхні не залишаються сліди від мила та інших кислотно-лужних засобів, які часто використовуються у ванних і санвузлах.

Ціни на кварцові стільниці в Одесі

Вартість кварцової стільниці розраховується індивідуально під кожне замовлення, оскільки це залежить від вартості обраного кварцового каменю, розмірів майбутньої стільниці та додаткових робіт з дизайну та обробки каменю. Всім, хто бажає купити кварцову стільницю в Одесі, ми рекомендуємо зв’язуватися безпосередньо з менеджерами, щоб в телефонному режимі отримати консультацію щодо орієнтовної вартості виробу виходячи з ваших уподобань. Наш спеціаліст проконсультує вас щодо асортименту натурального кварцу на нашому складі в Одесі, проінформує щодо вимірів, вартості виробництва, транспортування та монтажу виробу.

Де купити кварцові стільниці в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення кварцові стільниці будь-яких форм та розмірів.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити кварцову стільницю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент кварциту.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення кварцової стільниці в Одесі?

Ціна стільниці із кварциту формується з наступних даних:
→ Дизайн стільниці.
→ Розміри стільниці.
→ Вартість вибраного кварциту.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть мені менеджер для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.