Розетка з мармуру

mramornaya rozetka na polu - Розетка з мармуру
rozetka iz mramora panno - Розетка з мармуру

Компанія “Серце мармуру” виготовляє на замовлення розетки з мармуру в Одесі. Компанія має багаторічний досвід у створенні даних виробів у різних дизайнах та масштабах. Із населених пунктів, де вже встановлені наші мармурові розетки, Одеса аж ніяк не єдина. Це також Дніпро, Південний, Харків, Львів, Київ, Житомир, Ізмаїл. А також наші майстри опрацьовують замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити розетку з мармуру

Розетки виготовляються за оригінальним дизайном, згідно з побажаннями замовника. За незначного бюджету пропонуємо підібрати розетку з каталогу стандартних моделей. У цьому випадку ви відчутно заощаджуєте на її вартості. Вам забезпечується вибір мармуру зі всього асортименту, який є на складі. Якщо ви хочете використовувати для виготовлення мармурової розетки заздалегідь обраний вид мармуру, ми привеземо його в потрібному обсязі. Виготовлення мармурових розеток здійснюється нашими майстрами відповідно до попередньо узгоджених термінів.

Ціни на мармурові розетки

Вартість мармурової розетки формується із двох факторів: вартості натурального каменю та витрат на виготовлення. Величина витрат на виготовлення виробу залежить від обсягу виробу та декоративної складової.

Залежно від обумовленого бюджету, співробітники «Серце мармуру» підбирають усі можливі проекти мармурових розеток. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найбюджетніших фінансових витрат розетка з мармуру виглядала шикарно. У процесі створення камінь для розетки покривається спеціальним розчином для захисту від подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом мармуру, що регулярно оновлюється, в Одесі. До процесу виробництва виробів не залучаються треті особи, що гарантує найнижчу із можливих вартість робіт.