Реставрація виробів з натурального каменю в Одесі

Компанія Серце мармуру виконує реставрацію виробів із натурального каменю в Одесі. Зв’язатися зі спеціалістами з реставрації мармуру та замовити попередній прорахунок робіт ви можете за наступними контактними даними:

+38 (098) 215-31-54
+38 (063) 542-45-74
+38 (050) 959-73-80
+38 (067) 445-95-17

mail@s-mramor.com.ua

Зміст:
1. Опис ремонту та роботи з тріщинами, сколами, подряпинами, плямами.
2. Ремонт виробів з мармуру та граніту в Одесі.
3. Сколи та подряпини.
4. Потертості, подряпини, розлучення.
5. Тріщини на камені.
6. Приклади реставрацій.

Реставрація мармурової стільниці в Одесі або ремонт виробів з граніту, оніксу та травертину — послуга не надто часта. Вироби з природного каменю, такі як стільниці, підвіконня, сходи, ванни, раковини та ін., як правило, дуже міцні та довговічні. Однак, існує ряд факторів, через які поверхня з природного каменю може отримати пошкодження або втратити свій первісний вигляд.


Тріщини, сколи, подряпини, плями та ін.При появі такого роду проблем власників цікавлять питання, наскільки можливо відновити виріб — чи можливо видалити плями з мармуру, граніту, оніксу, травертину? Чи можна повернути колишній блиск? Наскільки довго відреставрована поверхня буде зберігати свій зовнішній вигляд, і як запобігти пошкодженням у майбутньому? Для початку ви можете надіслати фото або відео ушкодження до месенджера одного з наших фахівців. Проте, найоптимальніший метод діагностики ушкоджень – особистий огляд самим фахівцем. Таким чином можна максимально точно оцінити складність пошкодження і вартість реставрації виробу. них. Одна з послуг, що найчастіше виконуються в нашій компанії — це реставрація мармурових підлог. Компанія Серце мармуру має власний цех і виробничу лінію, використовує сучасні технології, щоб зробити висококваліфікований і довговічний ремонт виробу з мармуру та граніту. Професійні майстри з великим стажем роботи, інноваційні засоби та обладнання з догляду за каменем, відновлять ваш виріб, повернуть йому колишній блиск і зовнішню пишність. , які витратні матеріали потрібні, чи потрібно задіяти додаткове обладнання, необхідність вивезення виробу в цех та час на реставрацію виробу.


Ремонт виробів з мармуру та граніту в Одесі. Найчастіше спеціалістам Серце мармуру доводиться працювати з такими видами ушкоджень та дефектів:


Сколи та подряпини. Ремонт сколів та подряпин проводиться за допомогою хімічних складів для природного каменю та підібраних наповнювачів. Деякі види каменю та виробів буває складно відновити до початкового стану, без слідів. Особливо це відноситься до натурального каменю білих відтінків. В інших випадках більшість ушкоджень можуть бути відновлені аж до повного їх зникнення. Найчастіше реставрація кам’яної стільниці стикає майстра з необхідністю виправлення сколів та подряпин.


Потертості та розлучення. Даний вид дефектів усувається вибірковою реставрацією та хімічними складами, часто буває достатньо полірування виробу. Найчастіше ці методи забезпечують хороші результати за незначних витрат часу і фінансів. Якщо позитивного результату досягти не вдається, фахівці Серця мармуру вдадуться до шліфування виробу та повторного полірування. Кращий результат досягається за допомогою повного полірування поверхні пошкодженого виробу. Цей вид робіт досить пильний і може тривати багато часу.


Тріщини на камені. У разі ремонту тріщин на кам’яній поверхні фахівець насамперед намагатиметься визначити причину її появи, щоб відкинути або підтвердити ймовірність повторного виникнення проблеми. Ліквідація тріщин потребує великих зусиль та часу. Важливо провести оперативний ремонт відразу після появи тріщини, склеїти виріб та провести переполіровку.

restavratsiya barnoy stoyki 2 1024x768 1 - Реставрація виробів з натурального каменю в Одесі
Реставрація стільниці на барній стійці
Матеріали: мармур Golden Cream.
Розташування: приватний об’єкт у Одесі.
Детальніше
stoleshnitsa bordure 1024x498 1 - Реставрація виробів з натурального каменю в Одесі
Реставрація кухонної стільниці
Матеріали: мармур натуральний Bordure.
Місцезнаходження: приватний об’єкт в Одесі.
Детальніше