Колони з натурального каменю

Салон натурального каменю «Серце мармуру» виготовляє на замовлення колони із натурального каменю (мармур, граніт) в Одесі. Персонал фірми має значний досвід у виготовленні колон у різних варіаціях та масштабах. З населених пунктів, в яких використовуються наші колони з натурального каменю, Одеса хоч і основний, але не єдиний. Це також Південний, Харків, Житомир, Ізмаїл, Дніпро, Львів, Київ. А також наші співробітники готові виїхати на об’єкти до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити колони з натурального каменю

«Серце мармуру» здійснює проектування індивідуального дизайну колон, ґрунтуючись на побажаннях клієнта. За незначного бюджету можна підібрати колони з каталогу готових зразків. У такому разі ви відчутно заощаджуєте на її ціні. Ми допоможемо знайти найприйнятніший природний камінь, з якого потім виготовлятиметься виріб. Якщо ви знайшли в інтернеті різновид каменю, який хотіли б використовувати для виготовлення колон, наша компанія привезе його в будь-якій кількості. Виготовлення кам’яних колон наші фахівці виконують у раніше обумовлені терміни.

Ціни на колони з мармуру та граніту

Вартість кам’яних колон утворюється із двох складових: ціни на обраний камінь та вартості виробництва. Наскільки великою буде сума за послуги з виготовлення колон залежить від умов конкретного замовлення (масштаби колон, дизайн тощо). Усі нюанси, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються з клієнтом.

Виходячи з заявленого бюджету, менеджери компанії збирають всі доступні варіанти кам’яних колон. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за бюджетних фінансових витрат колони з натурального каменю виглядали стильно. При виготовленні камінь для колон покривається захисним розчином для захисту від подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власні виробничі потужності та асортимент натурального каменю в Одесі, що постійно оновлюється. До роботи з виготовлення виробів не залучаються інші компанії, що гарантує доступну вартість виготовлення.

Де замовити колони з натурального каменю в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення колони з натурального каменю будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити колони з натурального каменю у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального каменю.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення кам'яних колон в Одесі?

Ціна колон з каменю формується з наступних даних:
→ Дизайн колони.
→ Розміри колони.
→ Вартість вибраного каменю.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання розрахунку: +38 (098) 215-31-54.