Мармурові колони

 
 

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення мармурові колони в Одесі. Персонал салону має солідний досвід у створенні даних виробів у різних варіантах та масштабах. Із населених пунктів, де вже встановлені наші колони з мармуру, Одеса не єдиний. Це ще й Львів, Київ, Харків, Ізмаїл, Південний, Житомир, Дніпро. Також співробітники «Серце мармуру» виконують замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити колону з мармуру

Нами здійснюється проектування унікального дизайну колон на основі ваших побажань. Доступний підбір зовнішнього вигляду колони серед реалізованих зразків. Ми допоможемо підібрати найвдаліший мармур, з якого потім створюється виріб. Якщо модель каменю вибрано вами в інтернеті, «Серце мармуру» привезе його в будь-якому обсязі. Виготовлення мармурових колон наші майстри здійснюють у попередньо узгоджені терміни.

Ціни на мармурові колони

Вартість колон з мармуру утворюється із двох факторів: вартості обраного мармуру та витрат на виробництво. Величина витрат на останній пункт залежить від розмірів виробу та декоративної складової.

Співробітники компанії будуть раді запропонувати вам усі варіанти колон з мармуру під будь-який бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Серед наших найголовніших завдань – надати колоні з мармуру розкішний вигляд навіть за мінімального бюджету. При виготовленні мармур для колон покривається спеціальним складом для забезпечення його довговічності та збереження первозданного вигляду.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і асортимент мармуру, що регулярно поповнюється, в Одесі. До роботи з виробництва виробів не залучаються сторонні компанії, що гарантує мінімальну вартість виготовлення.

Де замовити колони з мармуру в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення мармурові колони будь-яких розмірів та ступеня складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити колони з мармуру у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Колони будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурових колон в Одесі?

Ціна мармурових колон формується з наступних даних:
→ Дизайн колони.
→ Розміри колони.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть мені менеджер для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.