Підвіконня з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення підвіконня із натурального каменю в Одесі. Співробітники компанії мають значний досвід із виробництва підвіконь різноманітних варіантів та розмірів. З міст, у яких використовуються наші кам’яні підвіконня, Одеса зовсім не єдине. Це ще й Львів, Київ, Ізмаїл, Харків, Південний, Житомир, Дніпро. А також фахівці «Серце мармуру» готові виїхати для вимірів до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити підвіконня з натурального каменю

Підвіконня виготовляється за оригінальним дизайном, згідно з перевагами клієнта. За незначного бюджету пропонуємо вибрати підвіконня з каталогу стандартних моделей. У цьому випадку ви значно заощаджуєте на його вартості. Вам доступний вибір каменю з усього асортименту, який є на складі. Якщо модель каменю підібрана вами в Інтернеті, ми привеземо його в потрібному обсязі. Виготовлення кам’яних підвіконь наші майстри виконують у заздалегідь обумовлені терміни.

Ціни на підвіконня з мармуру та граніту

Вартість кам’яного підвіконня залежить від двох факторів: ціни на вибраний камінь та витрат на виробництво. Величина витрат на останнє залежить від масштабів підвіконня та декоративної складової.

З огляду на наявний бюджет менеджери «Серце мармуру» збирають усі доступні проекти кам’яних підвіконь. Серед наших найголовніших завдань – надати підвіконню стильного вигляду навіть за найменшого бюджету. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних пошкоджень під час виробництва поверхня підвіконня просочується спеціальним складом.

У структуру «Серце мармуру» включено власну виробничу лінію та склад природного каменю в Одесі. До роботи з виробництва підвіконь не залучаються сторонні майстри, що гарантує доступну вартість виробництва.