Гранітні підвіконня

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення підвіконня з граніту в Одесі. Компанія має багаторічний досвід виготовлення даних виробів різноманітних моделей. З міст, у яких використовуються наші гранітні підвіконня, Одеса хоч і головне, але не єдине. Це також інші міста на Одещині. А також співробітники «Серце мармуру» готові виїхати на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити підвіконня з граніту

Фахівці фірми виконують розробку унікального дизайну підвіконь на основі ваших уподобань. Можливий підбір дизайну підвіконь у каталозі готових моделей. Ми допоможемо підібрати найприйнятніший сляб граніту, з якого потім виготовлятиметься підвіконня. Якщо модель каменю обрана клієнтом заздалегідь, ми доставимо його на замовлення. Виготовлення гранітних підвіконь наші майстри виконують у заздалегідь обумовлені терміни.

Ціни на підвіконня з граніту

Вартість гранітного підвіконня утворюється із двох факторів: ціни на натуральний камінь та вартості робіт. Витрати на останній пункт залежать від масштабів моделі та декоративної складової.

Співробітники компанії будуть готові запропонувати вам всілякі модифікації підвіконь із граніту під наявний бюджет, від найпростіших до елітних. Ми прагнемо до того, щоб навіть за найбюджетніших фінансових витрат підвіконня виглядало шикарно. При виготовленні камінь для підвіконня покривається спеціальним розчином, щоб запобігти виникненню подряпин і плям.

У структуру «Серце мармуру» входять приватна виробнича лінія та склад граніту в Одесі. «Серце мармуру» не вдається до послуг посередників і самостійно виконує всі послуги з продажу натурального каменю та виготовлення підвіконь, завдяки чому вдається зберегти найдоступніші ціни.

Радужная 34 2 - Гранітні підвіконня
IMG 2011 - Гранітні підвіконня
19 6 - Гранітні підвіконня