Балясини з натурального каменю

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення балясини із натурального каменю в Одесі. Компанія має солідний досвід у створенні даних виробів у різних варіаціях та масштабах. З населених пунктів, у яких встановлені наші гранітні та мармурові балясини, Одеса аж ніяк не єдина. Це ще й Харків, Київ, Житомир, Південний, Львів, Дніпро, Ізмаїл. А також наші фахівці здійснюють виміри та доставку в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

 Як замовити балясини з мармуру та граніту

«Серце мармуру» здійснює створення оригінального дизайну балясинів ґрунтуючись на побажаннях замовника. Ви можете підібрати зовнішній вигляд балясини серед створених зразків. Ми допоможемо доглянути найбільш вдалий камінь, з якого у майбутньому виготовлятиметься виріб. Якщо ви знайшли в інтернеті модель натурального каменю, який хотіли б використовувати для виготовлення балясинів, ми привеземо його в будь-якій кількості. Майстри компанії здійснюють мармурових та гранітних балясинів у терміни, попередньо узгоджені із замовником.

Ціни на балясини з природного каменю

Ціни на кам’яні балясини складаються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг з виготовлення зразка. Величина витрат на створення балясину залежить від обсягів моделі та декоративної складової. Виходячи з наявного бюджету менеджери «Серце мармуру» пропонують усі можливі проекти балясинів з натурального каменю. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найбюджетніших грошових витрат кам’яні балясини виглядали чудово. При виготовленні камінь для балясинів обробляється спеціальними засобами, щоб забезпечити його довговічність і зберегти зовнішній вигляд.

У структуру «Серце мармуру» входять приватна виробнича лінія та склад натурального каменю в Одесі. Компанія не вдається до послуг посередників і самостійно реалізує весь спектр послуг з продажу натурального каменю та виготовлення балясинів, внаслідок чого вдається досягти максимально низьких цін.