Балясини з мармуру

balyasini - Балясини з мармуру

Салон натурального каменю «Серце мармуру» створює на замовлення балясини з мармуру в Одесі. Фахівці фірми мають великий досвід з виробництва балясини всіляких варіацій та розмірів. Із населених пунктів, у яких використовуються наші мармурові балясини, Одеса зовсім не єдина. Це також Південний, Дніпро, Житомир, Київ, Львів, Ізмаїл, Харків. А також наші співробітники готові виїхати для вимірів до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

 Як замовити балясини з мармуру

Балясини створюються за унікальним дизайном, згідно з побажаннями замовника. Можна здійснити підбір зовнішнього вигляду балясинів в каталозі реалізованих моделей. Клієнту забезпечується вибір мармуру із широкого асортименту, який доступний на складі. Якщо ви плануєте використовувати у виробництві мармурових балясинів конкретний вид каменю, «Серце мармуру» доставить його в потрібному обсязі. Виготовлення мармурових балясинів наші співробітники здійснюють у заздалегідь узгоджені терміни.

Ціни на балясини з мармуру

Вартість мармурових балясинів формується з двох факторів: вартості природного каменю та вартості виробництва. Наскільки великою буде сума за послуги зі створення балясинів залежить від складності кожного замовлення (обсяги балясину, декоративна складова, тощо). Усі нюанси, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються із клієнтом. Менеджери компанії постараються запропонувати вам усі варіанти балясинів з мармуру під ваш бюджет, від найекономічніших до елітних. Ми завжди намагаємося щоб навіть за найекономнішого бюджету балясини з мармуру виглядали шикарно.

Для захисту натурального каменю від тріщин та інших дрібних пошкоджень, у процесі виробництва поверхня балясинів покривається захисним складом. Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і асортимент натурального каменю в Одесі, що регулярно поповнюється. До роботи з виробництва балясинів не залучаються посередники, що гарантує мінімальну вартість виробництва.