Мармурові скульптури та статуї

mramornyye skulptury - Мармурові скульптури та статуї

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення скульптури із мармуру в Одесі. Фахівці салону мають великий досвід створення даних виробів всіляких варіантів і розмірів. З міст, де вже використовуються наші мармурові скульптури, Одеса хоч і основне, але не єдине. Це ще Львів, Ізмаїл, Харків, Житомир, Дніпро, Київ, Південний. Також фахівці «Серце мармуру» обробляють замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити статую з мармуру

У комплекс послуг входить проектування індивідуального дизайну скульптур за вашими уподобаннями. Можливий підбір зовнішнього вигляду скульптур та статуй у каталозі створених моделей. Ми допоможемо підібрати найвдаліший сляб мармуру, з якого у майбутньому виготовляється скульптура. Якщо модель мармуру підібрана вами в інтернеті, наша фірма привезе його на замовлення. Майстри компанії виконують виготовлення мармурових скульптур у терміни, попередньо обумовлені із замовником.

Ціни на скульптури з мармуру

Вартість мармурової скульптури визначається двома факторами: вартістю натурального каменю та вартістю робіт. Величина витрат на останній пункт залежить від масштабів скульптури чи статуї та декоративного оформлення.

Менеджери фірми намагатимуться запропонувати вам усі варіанти скульптур з мармуру під ваш бюджет, від найпростіших до люксових. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за найменшого бюджету скульптура з мармуру виглядала шикарно. У процесі виробництва мармур для скульптури покривається спеціальним розчином, щоб забезпечити його довговічність та зберегти первісний вигляд.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і вибір мармуру, що постійно поповнюється, в Одесі. «Серце мармуру» не користується послугами посередників і самостійно здійснює всі послуги з продажу натурального каменю та виготовлення скульптур, через що вдається досягти максимально доступних цін.