Балясини з граніту

balyasiny iz granita 2 600x450 - Балясини з граніту
balyasiny iz granita 3 225x300 - Балясини з граніту
balyasiny iz granita 1 600x450 - Балясини з граніту

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення балясини із граніту в Одесі. Майстри фірми мають значний досвід у виготовленні балясин в різних дизайнах і розмірах. З міст, де вже встановлені наші гранітні балясини, Одеса далеко не єдине. Це ще й інші міста на Одещині. Також співробітники «Серце мармуру» виконують замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити балясини з граніту

Нами виконується проектування унікального дизайну балясин на основі ваших уподобань. За невеликого бюджету можна вибрати балясини з каталогу вже реалізованих зразків. У цьому випадку ви відчутно заощаджуєте на їх ціні. На нашому складі ви можете знайти найоптимальніший природний камінь, з якого потім виготовляються балясини. Якщо модель граніту обрана вами в Інтернеті, наші логісти завезуть його на замовлення. Співробітники «Серце мармуру» виконують виготовлення гранітних балясини в терміни, раніше узгоджені з клієнтом.

Ціни на гранітні балясини

Ціни на гранітні балясини формуються з двох факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг зі створення моделі. Витрати на останній пункт залежать від масштабів виробу та декоративного оформлення. Залежно від обумовленого бюджету співробітники компанії підбирають усі доступні моделі гранітних балясин. Одне з наших основних завдань – надати балясинам з граніту чудовий вигляд навіть за найнижчого бюджету. У процесі виготовлення граніт для балясини просочується захисним розчином для забезпечення його довговічності та збереження первісного вигляду.

У структуру компанії включено власну виробничу лінію та склад граніту в Одесі. «Серце мармуру» не користується послугами посередників і самостійно виконує всі послуги з продажу натурального каменю та виробництва балясини, завдяки чому вдається зберегти найнижчі ціни.

2011 03 25 16.42.33 300x225  - Балясини з граніту