Мармурові підвіконня

podokonniki iz mramora odessa 2 - Мармурові підвіконня
podokonniki iz mramora odessa 1 - Мармурові підвіконня
19 2 - Мармурові підвіконня
Nero Markuina на Ефимова 1 768x1024 - Мармурові підвіконня
Ефимова подоко. Mugla 768x1024 - Мармурові підвіконня

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення підвіконня з мармуру в Одесі. Компанія має багаторічний досвід зі створення підвіконь усіляких варіантів та масштабів. З міст, у яких використовуються наші мармурові підвіконня, Одеса аж ніяк не єдине. Це також Львів, Південний, Дніпро, Харків, Київ, Житомир, Ізмаїл. Також співробітники «Серце мармуру» виконують замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Мармурові підвіконня це:

    • Надійність та довговічність. Підвіконня з натурального мармуру прослужить Вам багато десятиліть, повністю виправдавши свою вартість.
    • Естетичність. Мармурові підвіконня ніколи не виходять із моди. Вони створюють стиль у приміщенні та свідчать про високий достаток власника.
    • Екологічність. Мармур – це природний матеріал без шкідливих домішок!
    • Простота експлуатації. Мармур не вимогливий до догляду.
    • Безмежний вибір колірних відтінків та фактур. Будь-який сляб мармуру має унікальну структуру та багате поєднання кольорів.

Підвіконня – це класичний елемент будь-якого вікна. І від того, що він собою представляє, може залежати сприйняття всієї навколишньої обстановки. Навряд чи традиція встановлювати підвіконня колись зникне, тому до вибору матеріалу та дизайну підвіконня варто поставитися якомога серйозніше, щоб не розчаруватися у виборі. Мармур дуже міцний натуральний камінь, наділений широким розмаїттям кольорів та різноманітною текстурою.

Мармурові підвіконня: формати та розміри

Матеріал для підвіконня випилюється з мармурового слябу. Замовник диктує розміри та форму виробу. Товщина підвіконня зазвичай дорівнює 30-35 мм, але може змінюватися на підставі побажань клієнта. Загалом жодних обмежень за масштабами підвіконня не існує. Бічні частини підвіконня спеціально обробляються для захисту від сколів. Створюється фаска необхідної довжини. Додатково мармурове підвіконня може посилюватись армуванням.

Терміни виготовлення підвіконня з мармуру

Виходячи з технічних умов проекту, його складності та кількості підвіконь, терміни виконання замовлення можуть мати межі від 5 до 30 днів. Доставка та монтаж мармурових підвіконь виконується нашими співробітниками у заздалегідь обумовлений термін.

Колір та текстура

Вибираючи натуральний камінь, і конкретно – мармур, вам необхідно розуміти, що вибір відтінків і фактур не безмежний. У будь-якому випадку вам доведеться вибирати з тих слябів, які будуть доступні у магазинах міста. Крім того, оскільки це природний матеріал, у структурі мармуру можуть зустрічатися різні плями, прожилки, які непоінформованою людиною можуть сприйматися за дефекти.

Тому, ухваливши рішення купити мармурове підвіконня, дуже важливо уважно оглянути сляб, з якого виготовлятиметься виріб. Співробітники Серце мармуру завжди дають можливість клієнту вибрати конкретну плиту на складі, що найбільше підходить за кольором і структурою.

Догляд за мармуровим підвіконням

Для збереження бездоганного зовнішнього вигляду підвіконь з мармуру потрібно виконувати кілька нескладних правил: оберігати поверхню мармуру від рідин з високою кислотністю (натуральні соки, побутова хімія), змивати бруд м’якою губкою та періодично обробляти мармур захисним просоченням.

Купити мармурові підвіконня в Одесі

Шукайте де купити підвіконня з мармуру в Одесі? З радістю допоможемо Вам вирішити це завдання! Для консультації з нашими менеджерами телефонуйте – + 38 (098) 215-31-54

Як замовити підвіконня з мармуру

Підвіконня створюється за оригінальним дизайном, згідно з перевагами замовника. Доступний підбір зовнішнього вигляду підвіконь із реалізованих проектів. Ми допоможемо підібрати найбільш вдалий натуральний камінь, з якого виготовляється підвіконня. Якщо ви побачили в інтернеті різновид натурального каменю, який хотіли б застосувати у виготовленні підвіконь, ми доставимо його у будь-якій кількості. Виготовлення мармурових підвіконь наші фахівці здійснюють у попередньо обумовлені терміни.

Ціни на підвіконня з мармуру

Ціни на мармурові підвіконня формуються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг з виготовлення моделі. Витрати на останнє залежать від обсягів підвіконня та інших елементів.

Залежно від бюджету співробітники «Серце мармуру» підбирають усі доступні проекти мармурових підвіконь. Ми дбаємо про те, щоб навіть за найнижчих фінансових витрат підвіконня з мармуру виглядали чудово. При виготовленні мармур для підвіконь просочується спеціальним складом для забезпечення його довговічності та збереження первісного вигляду.

У структуру компанії входять приватна виробнича лінія та склад натурального каменю в Одесі. Компанія не звертається до послуг посередників і самостійно виконує всі послуги з продажу мармуру та виробництва підвіконь, завдяки чому вдається досягти максимально низьких цін.

Де купити мармурові підвіконня в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення підвіконня з мармуру будь-яких розмірів та складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити підвіконня з мармуру у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Підвіконня будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурових підвіконь в Одесі?

Ціна підвіконня з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн підвіконня.
→ Розміри підвіконня.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: +38 (098) 215-31-54.