Гранітні колони

columns of granite - Гранітні колони

Компанія “Серце мармуру” пропонує на замовлення гранітні колони в Одесі. Фахівці компанії мають багаторічний досвід у створенні колон у різних дизайнах та розмірах. Із населених пунктів, де вже встановлені наші колони із граніту, Одеса далеко не єдина. Це також Ізмаїл, Львів, Дніпро, Житомир, Київ, Південний, Харків. А також наші фахівці готові виїхати на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити колони з граніту

Серце мармуру виконує створення індивідуального дизайну колон на основі ваших побажань. За обмеженого бюджету пропонуємо підібрати колону з каталогу готових зразків. У цьому випадку ви відчутно заощаджуєте на її створенні. Наші співробітники допоможуть підібрати найвдаліший природний камінь, з якого виготовляється виріб. Якщо вам хотілося б задіяти для виробництва гранітних колон заздалегідь уподобаний вид каменю, ми привеземо його в потрібній кількості. Майстри «Серце мармуру» здійснюють виготовлення колон з граніту у терміни, заздалегідь обумовлені із замовником.

Ціни на колони з граніту

Ціни на гранітні колони складаються з двох факторів: це вартість конкретного виду граніту та вартість послуг з виготовлення моделі. Витрати на останній пункт залежать від масштабів виробу та декоративної складової.

Виходячи із заявленого бюджету, менеджери компанії підбирають усі можливі проекти гранітних колон. Серед наших першочергових завдань – надати колоні з граніту чудовий вигляд навіть за найменшого бюджету. У момент виготовлення граніт для колон покривається спеціальними просоченнями, щоб забезпечити його довговічність і зберегти початковий вигляд.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво та асортимент натурального каменю в Одесі, що постійно оновлюється. До процесу виготовлення колон не залучаються треті особи, що гарантує доступну вартість виготовлення.