Мармурові раковини

mramornaya rakovina - Мармурові раковини

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення раковини з мармуру в Одесі. Співробітники фірми мають солідний досвід створення даних виробів різноманітних моделей. З населених пунктів, де вже встановлені наші мармурові раковини, Одеса хоч і основна, але не єдина. Це ще й Житомир, Київ, Харків, Ізмаїл, Дніпро, Південний, Львів. Також менеджери «Серце мармуру» обробляють замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити раковину з мармуру

Роковини виготовляються за унікальним дизайном, згідно з побажаннями клієнта. За невеликого бюджету пропонуємо вибрати раковину з каталогу вже реалізованих зразків. У цьому випадку ви значно заощаджуєте на її вартості. Вам надається вибір натурального каменю із широкого асортименту, який є на складі. Якщо модель каменю вибрано вами заздалегідь, ми привеземо його в потрібній кількості. Майстри компанії виконують виготовлення мармурових раковин у терміни, заздалегідь узгоджені з клієнтом.

Ціни на раковини з мармуру

Ціни на мармурові раковини формуються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг з виготовлення зразка. Витрати на створення виробу залежать від обсягу виробу та декоративного оформлення.

Менеджери фірми будуть готові запропонувати вам усі варіанти раковин із мармуру під наявний бюджет, від найдешевших до елітних. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за бюджетних грошових витрат раковина з мармуру виглядала чудово. У момент виробництва камінь для раковини покривається спеціальним складом для захисту від тріщин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і вибір натурального каменю в Одесі, що регулярно розширюється. До процесу виготовлення виробів не залучаються треті особи, що забезпечує найнижчу із можливих вартість виробництва.

Де купити мармурову раковину в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення раковини з мармуру будь-яких розмірів та складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити раковини з мармуру у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Раковини будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурової раковини в Одесі?

Ціна раковини з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн раковини.
→ Розміри раковини.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання рахунку: +38 (098) 215-31-54.