Гранітні східці

Шериф Преднистровье 5 - Гранітні східці
Шериф Преднистровье 2 - Гранітні східці
Шериф Преднистровье 1 - Гранітні східці

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення східці із граніту в Одесі. Майстри компанії мають багаторічний досвід у виробництві ступенів у різних варіантах і розмірах. Із населених пунктів, де вже встановлені наші гранітні щаблі, Одеса зовсім не єдина. Це ще й Харків, Житомир, Київ, Ізмаїл, Дніпро, Південний, Львів. А також співробітники «Серце мармуру» здійснюють виміри та доставку в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити східці з граніту

Ступені виробляються за оригінальним дизайном, згідно з перевагами клієнта. Ви можете підібрати дизайн щаблів серед реалізованих проектів. На складі компанії ви можете доглянути найбільш прийнятний граніт, з якого створюється виріб. Якщо ви побачили в інтернеті вид натурального каменю, який хотіли б задіяти для виготовлення сходів, ми завеземо його в потрібному обсязі. Виготовлення гранітних щаблів наші майстри виконують у раніше обумовлені терміни.

Ціни на східці з граніту

Ціни на гранітні щаблі формуються з таких факторів: це вартість конкретного виду каменю та вартість послуг зі створення зразка. Наскільки значною буде вартість за послуги зі створення ступенів залежить від тонкощів конкретного замовлення (розміри та кількість сходен, декоративна складова тощо). Усі умови, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються з клієнтом.

Виходячи з заявленого бюджету, співробітники компанії підбирають усі доступні варіанти гранітних сходинок. Ми прагнемо до того, щоб навіть за найменшого бюджету щаблі з граніту виглядали чудово. У процесі створення камінь для сходів покривається захисним складом, щоб забезпечити його міцність і зберегти зовнішній вигляд.

У структуру компанії входять приватна виробнича лінія та склад граніту в Одесі. Компанія не вдається до послуг посередників і самостійно здійснює всі послуги з продажу граніту та виробництва сходів, внаслідок чого вдається зберегти найдоступніші ціни.