Столи із граніту

stol iz granita - Столи із граніту

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення столи із граніту в Одесі. Співробітники салону мають великий досвід створення столів всіляких варіантів і масштабів. З міст, де встановлені наші гранітні столи, Одеса аж ніяк не єдине. Це також Київ, Житомир, Ізмаїл, Львів, Південний, Харків, Дніпро. А також наші співробітники здійснюють виміри та доставку в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стіл із граніту

Кам’яні столи виготовляються за індивідуальним дизайном, згідно з побажаннями клієнта. При незначному бюджеті рекомендуємо вибрати стіл із каталогу вже реалізованих моделей. У такому разі ви суттєво заощаджуєте на його вартості. На нашому складі можна доглянути найприйнятніший сляб граніту, з якого буде виготовлено виріб. Якщо вам хотілося б задіяти у виробництві гранітного столу певний вид каменю, наша компанія привезе його на замовлення. Виготовлення гранітних столів виконується нашими фахівцями відповідно до узгоджених термінів.

Ціни на гранітні столи

Вартість гранітного столу формується із двох складових: ціни на натуральний граніт та витрат на виробництво. Величина витрат на останнє залежить від обсягів столу та декоративної складової.

Залежно від обумовленого бюджету, співробітники компанії пропонують всі доступні варіанти гранітних столів. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за найбюджетніших фінансових витрат стіл з граніту виглядав шикарно. У момент виробництва граніт для столу обробляється спеціальним розчином для забезпечення його міцності та збереження зовнішнього вигляду.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і вибір граніту в Одесі, що постійно поповнюється. До процесу виготовлення виробів не залучаються інші компанії, ніж забезпечується мінімальна вартість робіт.