Купити мармур у Чернівцях. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Чернівцях

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Чернівці кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у Чернівцях. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Натуральний мармур у місті Чернівці — природна краса та досконалість у кожному інтер’єрі.

Зміст:
1. Мармур у Чернівцях;
2. Ціна на мармур у Чернівцях;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Чернівці;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Природний мармур — це класичний облицювальний матеріал, що зафіксував у безлічі зразків архітектури історію людської цивілізації.
Мармур є різновидом природного каменю, який задіюють у зовнішній обробці просторів (фасади будинків, прибудови, балкони, басейни) та у внутрішньому інтер’єрів. З мармуру створюються різноманітні вироби, компоненти декоративної прикраси інтер’єрів, предмети меблів та авторські архітектурні конструкції.

Купити мармур у місті Чернівці — чому слід віддати перевагу фірмі «Серце мармуру»?

Коли ви захочете купити мармур, Чернівці здивує вас тим, наскільки він переповнений постачальниками натурального каменю. Всі з них відрізнятимуться якістю сервісу, пропонуватимуть різноманітний асортимент натурального каменю та ціни.

Купити мармур в Чернівці з доставкою в інші міста України можна в компанії «Серце мармуру» — це склади природного каменю у великих містах України, прямі постачання мармуру та інших природних каменів, з Індії, Туреччини, Китаю, Ірану, Італії, Бразилії та інших регіонів. «Серце мармуру» — це низькі ціни на мармур та всі види послуг зі створення та догляду за виробами з мармуру. Компанія «Серце мармуру» працює по Чернівці та в передмісті. Для отримання детальної консультації з усіх питань зв’яжіться з менеджерами компанії за телефонними номерами.

Натуральний мармур – ціна в Чернівцях.

Ціна на мармур складається з комплексу факторів: регіон виробництва, способи та тривалість постачання, відтінок каменю, престижність мармуру. Найбільш помірні ціни на мармур у Чернівцях – на вітчизняний камінь. Найбільш високі ціни на мармур з Італії. Ціни на мармур характеризуються, як правило, високими цифрами, проте це пояснюється його якістю, надійністю та ідеальним зовнішнім виглядом. Виріб з мармуру буде використовуватися без помітного зносу протягом багатьох років, і багато разів може окупити витрати на своє виготовлення.

Найбільш доступні ціни на мармур у Чернівцях представлені у компанії «Серце мармуру». Розумна цінова політика сформована за рахунок того, що «Серце мармуру» особисто завозить мармур з інших країн, а також має власну лінію для виготовлення виробів. Ми не залучаємо посередників. Це гарантує прийнятну вартість послуг.

Переваги мармуру

Такий натуральний матеріал наділений величезним рядом важливих особливостей, деякі з них:

 • Надійність та значна довговічність;
 • Розмаїття кольору та тону;
 • Екологічність;
 • Стійкість до перепадів температури;
 • Стійкість до води або впливу вологи;
 • Природна витонченість плюс аристократизм;
 • Абсолютна неповторність — кожен мармуровий брус індивідуальний.

Мармур у Чернівцях користується неабиякою популярністю серед дизайнерів та забудовників. Місто постійно розширюється, з’являються нові будинки, офіси. У оздоблювальних роботах нерідко використовується натуральний камінь, оскільки будівельникам давно стало зрозуміло, що це найвигідніший облицювальний матеріал.

Вироби з мармуру в Чернівцях

Він ефективно застосовується в будь-яких типах будівництва – починаючи з облицювання фасадів до укладання балконів плюс ганків. Відмінні будівельні властивості мармуру пропонують неймовірно широкий спектр застосування цього матеріалу.

Стільниці з мармуру в Чернівцях

Найпопулярніші варіанти мармурової продукції, які купують наші клієнти —
Мармурові стільниці. Чернівці заповнені різними ресторанами, в інтер’єрах яких часто встановлюються стільниці з мармуру. Стільниці також виробляються під меблі у вітальні або у вигляді робочої поверхні на кухонні столики. Велику популярність мають суцільно-мармурові столики.

Мармурові стільниці досить стійкі та довговічні. За мармуровими стільницями досить легко доглядати, причому їх вишуканий вигляд значно змінить ваш інтер’єр. Фірма «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру у Чернівцях різного рівня. Ви можете знайти стільницю в нашому каталозі або замовити індивідуальний дизайн, в якому враховуються конкретні вимоги клієнта. Наші робітники здійснюють доставку стільниць до адреси та здійснюють монтаж.

Підвіконня з мармуру в місті Чернівці

Для багатьох українських міст нормою належить мармурові підвіконня. Чернівці не виняток. Ці підвіконня отримують ряд переваг у порівнянні з аналогічними екземплярами, що виробляються із застосуванням інших матеріалів: міцність, витонченість, екологічність.

Небагато що може збентежити замовника — то це ціна на мармур. Але враховуючи велику тривалість експлуатації мармурового підвіконня плюс неймовірно низький шанс будь-яких мікроушкоджень та незручностей при його використанні, ціни на підвіконня з мармуру виходять досить розумними.

Каміни з мармуру у місті Чернівці

Широкопопулярний мармуровий виріб – каміни. Чернівці став лідируючим місцем, в якому каміни з мармуру користуються великим попитом. Дуже популярні – мармурові портали для камінів.
Класика всякого вишуканого житла – мармурові каміни, ознака аристократизму та стилю господарів житла. Камін і мармур є дуже поширеним рішенням при виборі оригінального та утилітарного оформлення.

Купивши камін із мармуру у Чернівцях, ви зробите вірне рішення. Цим ви не лише прикрашаєте житловий простір квартири стильним дизайном, але й отримаєте корисний виріб. За умови нескінченного подорожчання опалення звичайний дров’яний камін стане досить економним теплоджерелом.

Мармурові сходи в місті Чернівці

Мармур і сходи – два нерозривно пов’язані поняття будь-якого справжнього стилю. У новобудовах м. Чернівці мармурові сходи часто з’являються у місцях громадського користування. Ще мармур впроваджують у житлові простори.

Відомі будівельні компанії нарешті приходять до логічного рішення, що використовувати сходи зроблені з мармуру в просторах великої прохідності – це досить економічний висновок, навіть незважаючи на здавалося б значну вартість. Невеликий особняк та сходи з мармуру – класичне поєднання. Безперечна краса каменю плюс чимала практичність виявляються наочними кожному розважливому господареві.

Співробітники «Серце мармуру» виготовляють виготовлення сходів із мармуру в Чернівцях, а також за межами оного. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Приїзд майстра для замірювання проводиться у вибраний день.

Крім перелічених прикладів, вироби з мармуру є багато різних елементів інтер’єру та архітектурних конструкцій:

Каталог фірми «Серце мармуру» пропонує багато моделей подібних виробів. Ви можете переглянути портфоліо фірми, щоб переконатися у професіоналізмі наших працівників.

За допомогою спеціальних представництв купити мармур в Україні можливо в Чернівцях, Одесі або іншому населеному пункті. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити