Гранітні каміни

kamin serdtse mramora 5 - Гранітні каміни
kamin serdtse mramora 6 - Гранітні каміни
kamin serdtse mramora 1 - Гранітні каміни

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення каміни із граніту в Одесі. Персонал салону має великий досвід створення даних виробів різноманітних моделей. Із населених пунктів, де вже використовуються наші гранітні каміни, Одеса зовсім не єдина. Це ще й низка інших міст та котеджних містечок Одеської області. А також наші фахівці здійснюють виміри та доставку в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити камін із граніту

Каміни створюються за унікальним дизайном, згідно з побажаннями замовника. При обмеженому бюджеті пропонуємо вибрати камін із каталогу вже реалізованих моделей. У такому разі ви значно заощаджуєте на його виготовленні. Клієнту доступний вибір граніту із широкого асортименту, доступного на складі. Якщо вам хотілося б використовувати для виготовлення гранітного каміна певний тип граніту, ми привеземо його на замовлення. Фахівці компанії виконують виготовлення гранітних камінів у терміни, раніше узгоджені з клієнтом.

Ціни на гранітні каміни

Вартість каміна з граніту визначається двома факторами: ціни на вибраний камінь та вартість робіт. Сума витрат на останнє залежить від розмірів виробу та дизайнерських деталей.

Співробітники компанії підбирають для вас різні варіанти камінів з граніту під ваш бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за найекономнішого бюджету гранітний камін виглядав незрівнянно. У процесі створення камінь для каміна покривається захисним покриттям для забезпечення його міцності та збереження зовнішнього вигляду.

Компанія «Серце мармуру» має власну виробничу лінію і асортимент граніту в Одесі, що регулярно розширюється. Компанія не користується послугами посередників і самостійно реалізує весь спектр послуг із продажу натурального каменю та виробництва камінів, завдяки чому вдається досягти максимально низьких цін.

Де купити камін із граніту в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення каміни з граніту з оригінальним дизайном та будь-якої складності.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити гранітний камін у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент натурального граніту.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення та облицювання каміну в Одесі?

Ціна каміну з граніту формується з наступних даних:
→ Дизайн каміна.
→ Розміри каміна.
→ Вартість вибраного граніту.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
передзвоніть мені менеджер для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.