Мармурові фонтани

mramornyy fontan e1616919482402 - Мармурові фонтани

Салон натурального каменю “Серце мармуру” пропонує на замовлення фонтани з мармуру в Одесі. Фахівці салону мають великий досвід у виробництві фонтанів у різних варіантах та масштабах. З міст, де вже встановлені наші мармурові фонтани, Одеса хоч і основне, але не єдине. Це ще й Ізмаїл, Харків, Житомир, Південний, Київ, Львів, Дніпро. А також менеджери “Серце мармуру” готові виїхати на об’єкти в інші регіони України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити фонтан із мармуру

У комплекс послуг включено проектування індивідуального дизайну фонтанів на основі переваг клієнта. При невеликому бюджеті можна вибрати фонтан із каталогу вже реалізованих зразків. У такому разі ви відчутно заощаджуєте на його вартості. Ми допоможемо знайти найбільш підходящий природний камінь, з якого у майбутньому виготовляється фонтан. Якщо модель каменю підібрана заздалегідь, ми привеземо його в потрібній кількості. Виготовлення мармурових фонтанів виконується нашими спеціалістами відповідно до попередньо обумовлених термінів.

Ціни на фонтани з мармуру

Вартість мармурового фонтану формується із двох складових: вартості натурального мармуру та витрат на виготовлення. Витрати на останнє залежать від обсягів моделі та декоративної складової.

Виходячи з обумовленого бюджету, співробітники компанії збирають усі можливі проекти мармурових фонтанів. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найменших фінансових витрат фонтан з мармуру виглядав шикарно. Для захисту мармуру від тріщин та інших дрібних дефектів під час виготовлення поверхня фонтану покривається захисним складом.

У структуру компанії входять власна виробнича лінія та склад мармуру в Одесі. Компанія не звертається до послуг посередників і самостійно реалізує весь спектр послуг із продажу натурального каменю та виробництва фонтанів, через що вдається досягти максимально низьких цін.