Купити мармур у Миколаєві. Виготовлення виробів із мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Миколаєві

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Миколаєв кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у Миколаєві. Виготовлення виробів із мармуру

Натуральний мармур у місті Миколаїв — вишуканий декор для вашого будинку

Зміст:
1. Мармур у Миколаєві;
2. Ціна на мармур у Миколаєві;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Миколаїв;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Природний мармур є найдавнішим облицювальним матеріалом, що зберіг у безлічі зразків архітектури історію людської цивілізації.
Мармур є видом натурального каменю, який використовується в зовнішньому облицюванні просторів (фасади будівель, тераси, сходи, тротуари) та вдома. З мармуру виробляють велику різноманітність виробів, компоненти декоративного оформлення інтер’єрів, предмети меблів та оригінальні архітектурні споруди.

Купити мармур у місті Миколаїв — чому варто вибрати «Серце мармуру»?

Під час пошуку такого каменю, як мармур, Миколаїв здивує вас великою кількістю товарів від безлічі постачальників. Кожен з них відрізняється якістю сервісу і має значні відмінності у виборі натурального каменю.

Купити мармур в Миколаєві з доставкою в інші міста України ви можете в компанії «Серце мармуру» — це мережа складів натурального каменю у великих містах України, прямі поставки мармуру та інших натуральних каменів, з Туреччини, Ірану, Китаю, Бразилії, Італії, Індії та інших регіонів. «Серце мармуру» – це недорогі ціни на мармур та кваліфіковане виробництво виробів із мармуру. Партнери компанії виконують роботи у всіх районах міста Миколаїв та передмістя. Телефонуйте в нашу компанію за вказаними контактними даними і дізнайтесь про всі чинні акції від наших співробітників.

Натуральний мармур – ціна в Миколаєві.

Вартість мармуру складається з ряду складових: країна видобутку, методи та терміни перевезення, різновид мармуру, дизайнерське значення каменю. Найдешевші ціни на мармур у Миколаєві – на камінь місцевого українського походження. Найбільші ціни на мармур італійського походження. Мармур відносять до дорогих матеріалів, проте це можна пояснити його відмінними характеристиками, стійкістю та красою. Виріб із мармуру здатний прослужити без значного зносу протягом довгих десятиліть, і стократ окупиться.

Мармур за найдоступнішими цінами в Миколаєві готові надати у компанії «Серце мармуру». Розумна цінова політика формується через те, що «Серце мармуру» самостійно завозить камінь з інших країн, а також має власне обладнання для виготовлення виробів. Відсутність посередників є гарантією низької ціни на послуги нашої компанії.

Переваги мармуру

Цей натуральний камінь має цілу низку важливих особливостей, серед яких:

 • Міцність плюс велика довговічність;
 • Багато кольорів і тону;
 • Екологічна безпека;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Водостійкість;
 • Природна витонченість плюс аристократичність;
 • Довершена оригінальність — будь-який мармуровий сляб індивідуальний.

Мармур у Миколаєві широко затребуваний серед дизайнерів та забудовників. Місто з кожним роком розростається, з’являються нові будинки, офісні центри. У оздоблювальних роботах нерідко застосовується природний камінь, оскільки будівельники встигли усвідомити, що мармур є найбільш ефективним облицювальним матеріалом.

Вироби з мармуру в місті Миколаїв

Він широко застосовується в будь-яких типах будівництва – починаючи з облицювання фасаду до обробки балконів і ганків. Відмінні будівельні характеристики мармуру надають справді великий вибір використання даного матеріалу.

Стільниці з мармуру в місті Миколаїв

Найчастіші види продукції, які купують наші клієнти — мармурові стільниці. Миколаїв повний елітних ресторанів та кафе, в інтер’єрах яких нерідко присутні столики з мармуру. Стільниці також можуть виконуватися для вітальні або в якості робочої поверхні для кухонних стільниць. Великим попитом користуються суцільно-мармурові журнальні столики.

Мармурові стільниці досить практичні та міцні. За стільницями досить легко стежити, крім того, їх вишуканий вигляд істотно прикрасить будь-яку обстановку.

Майстри компанії «Серце мармуру» виробляють стільниці з мармуру у Миколаєві будь-якої складності. Ви можете знайти стільницю в каталозі, або замовити оригінальний дизайн, де враховуватимуться всі ваші вимоги. Фахівці фірми доставляють виріб на об’єкт та виконують монтаж.

Підвіконня з мармуру в місті Миколаїв

У багатьох старих містах стандарт — мармурові підвіконня. Миколаїв не виняток. Такий різновид виробів має великий спектр особливостей при порівнянні з іншими зразками, які були вироблені за допомогою іншої сировини: довговічність, краса, екологічність.
Ціна на мармур – фактор, що бентежить потенційного замовника. Але враховуючи велику тривалість служби мармурового підвіконня плюс неймовірно низьку ймовірність будь-яких пошкоджень і недоліків під час його експлуатації, ціни на підвіконня з мармуру виходять дуже економними.

>

Каміни з мармуру в місті Миколаїв

Широкопопулярний мармуровий виріб – каміни. Миколаїв – місце, де каміни з каменю мають великий попит. Якщо конкретніше – мармурові портали для камінів.

Характеристика будь-якого багатого житла – мармурові каміни, риса аристократичності та стилю господарів житла. Камін і мармур є дуже поширеним рішенням при підшукуванні унікального та утилітарного декору.

Замовивши камін із мармуру в Миколаєві, ви робите мудре рішення. Так ви не лише легко оформите житловий простір будинку вишуканим декором, але й отримуєте практичний виріб. За умови нескінченного подорожчання тепла класичний камін на деревині буде досить економічним джерелом опалення.

Мармурові сходи в місті Миколаїв

Мармур та сходи – нерозривні складові будь-якої справжньої архітектури. Сьогодні природний камінь використовується при оформленні нових будинків у м. Миколаїв. Мармурові сходи в наш час стають доступним різновидом облицювання.

Солідні будкомпанії роблять логічне рішення, застосовувати сходи зроблені з мармуру для місць великого навантаження – дуже економічне рішення, незважаючи на очевидну здавалося б дорожнечу. Приватний особняк плюс сходи з мармуру – чудове поєднання. Вражаюча вишуканість каменю притому чудова практичність виявляються зрозумілими будь-якому практичному господареві.

«Серце мармуру» здійснює виготовлення сходів з мармуру в Миколаєві та поза ним. Крім цього, можлива доставка в інші місця. Виїзд фахівця на виміри здійснюється у вибраний день.

Крім вищезгаданих варіантів, вироби з мармуру являють собою чимало різноманітних зразків меблів а також архітектурних споруд:

У портфоліо фірми «Серце мармуру» є достатньо моделей зазначених конструкцій. Ви зможете переглянути каталог компанії, щоб переконатися у професіоналізмі наших працівників.

За допомогою спеціальних магазинів, купити мармур в Україні можливо у Миколаєві, Одесі чи іншому населеному пункті. Наші менеджери охоче дадуть відповіді на ваші запитання.


  Контакти для зв'язку:

  Закрити