Стільниці з травертину

stoleshnitsa iz travertina - Стільниці з травертину

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення стільниці із травертину в Одесі. Майстри компанії мають значний досвід у виготовленні стільниць в різних варіантах і розмірах. З міст, у яких встановлені наші стільниці з травертину, Одеса хоч і головне, але не єдине. Це ще й Дніпро, Південний, Житомир, Харків, Ізмаїл, Львів, Київ. А також наші фахівці готові виїхати на об’єкти до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити стільницю з травертину

Нами виконується розробка унікального дизайну стільниць на основі ваших побажань. Є також вибір зовнішнього вигляду стільниць в каталозі готових варіантів. На складі компанії ви можете підібрати оптимальний сляб з природного каменю, з якого потім виготовляється виріб. Якщо модель травертину підібрана клієнтом в інтернеті, наші логісти привезуть його у будь-якій кількості. Майстри «Серце мармуру» здійснюють виготовлення стільниць із натурального травертину у терміни, раніше обумовлені з клієнтом.

Ціни на стільниці з травертину

Вартість стільниці утворюється з двох факторів: ціни на вибраний камінь та витрат на виготовлення. Величина витрат на останнє залежить від розмірів виробу та декоративного оформлення.

Співробітники компанії готові запропонувати вам всілякі варіанти стільниць з травертину під будь-який бюджет, від найекономічніших до ексклюзивних. Серед наших першочергових завдань – надати стільниці з травертину стильного вигляду навіть за найменшого бюджету. У момент виробництва камінь для стільниці обробляється спеціальним складом для забезпечення його міцності та збереження первозданного вигляду.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом натурального каменю в Одесі, що регулярно розширюється. До роботи з виготовлення виробів не залучаються сторонні компанії, що забезпечує низьку вартість виготовлення.